Обсяг промвиробництва скоротився на 5% в жовтні — Держстат.

Падіння було зафіксовано у всіх галузях.

Промислове виробництво в Україні у жовтні 2019 року скоротилося порівняно з жовтнем 2018 року на 5% після зниження на 1,1% у вересні, 1,7% в серпні і 0,2% в липні, повідомила Державна служба статистики в п'ятницю. Падіння було зафіксовано у всіх галузях: добувній – на 2,6%, в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,4%, у переробній – на 6%.

Держстат зазначає, що по відношенню до попереднього місяця промислове виробництво у жовтні зросло на 5,6%, але з урахуванням сезонного фактора відбулося його скорочення на 2,4%.

У цілому, за підсумками десяти місяців 2019 року обсяг промвиробництва в Україні знизився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 0,6%.

Читайте також: Українська промисловість уповільнює темпи росту через проблеми на "Укрзалізниці"

Нагадаємо, що промислове виробництво в Україні у 2018 році зросло на 1,1% порівняно з 2017 роком. За 2018 рік переробна промисловість зросла на 0,2%, добувна промисловість і розроблення кар'єрів - на 2,1%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - на 2,8%.

Новини по темі

Инфляция в Украине должна быть 8-9% — глава Минэкономики.

Министр экономики Игорь Петрашко заявил, что в краткосрочной перспективе оптимальный уровень инфляции должен быть не ниже 8-9%.

Малий та середній бізнес Львівщини отримав понад 112 млн грн.

Як повідомили 9 липня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, на сьогодні центри зайнятості опрацювали майже 17 тисяч пакетів документів для розгляду щодо виплати допомоги з часткового берзробіття. Сума фінансової підтримки малого та середнього бізнесу - пон...

1

Європарламент підтримав оновлення правил роботи для далекобійників.

Зміни торкнуться графіку роботи водіїв, їх обов'язкового відпочинку поза автомобілем і оплати праці.

1

СБУ викрила канал постачання міндобрив із РФ в обхід санкцій.

Після 2018 року організатори налагодили незаконну поставку продукції з РФ.

1

У Мінфіні сказали, на що витратили 54 млрд грн з фонду боротьби з COVID-19.

Названо 4 головні статті фінансування

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie