UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Польська залізниця розширює зони тиші у своїх поїздах.

Польська транспортна компанія PKP Intercity збільшить перелік поїздів, де діятимуть зони тиші - там не бажано говорити по телефону (і взагалі розмовляти з попутниками), голосно слухати музику та шуміти.
З 4 вересня зони тиші з’являться в поїздах PesaDART і Flirt, які курсують за маршрутами Краків – Варшава – Ольштин, Бельсько-Бяла – Лодзь – Гдиня, Варшава – Бидгощ, Вроцлав – Люблін, Бидгощ – Жешув, Лодзь – Варшава. Купити квитки у тихі зони можна уже з 5 серпня.

Зони тиші дебютували у квітні 2016 року в поїздах Pendolino у категорії EIP (Express InterCity Premium). На сьогодні послугою уже скористалися майже 3 мільйони пасажирів.

Ми вирішили задовольнити потреби людей, які цінують відпочинок, роботу або навчання в тиші, і пілотувати для них рішення в наступних поїздах. Ми переконані, що мандрівники оцінять цю зручність

Томаш Гонтарц

член правління PKP Intercity

Зона тиші позначена спеціальними наклейками, а про правила нагадуватимуть символи, розміщені на сидіннях, і слайди на екранах. Найприємніше те, що послуга є безкоштовною і за спокійну поїздку не доведеться доплачувати.  
Як купити квиток PKP Intercity в тихій зоні Квитки на подорожі після 4 вересня уже доступні у продажу. У квитковій системі e-IC PKP Intercity місце в тихій зоні вибирається зі спадного меню «Тип місця».
Далі слід перейти у додаткове інформаційне вікно, в якому перевізник попросить підтвердження того, що ви дійсно хочете купити квиток в «тихому» вагоні.  Наприкінці потрібно лише вказати ім'я та прізвище власника квитка та вибрати спосіб оплати, наприклад, онлайн-переказ або BLIK.
Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини

Референдум на Кубі підтримав одностатеві шлюби

На національному референдумі кубинці підтримали одностатеві шлюби та можливість ними усиновлення дітей. Джерело: Reuters із посиланням на національну виборчу комісію Куби Деталі: Понад 3,9 мільйона виборців проголосували за ратифікацію "сімейного"...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: