Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Журналістка Божена Ринська відмовляється від російського громадянства.

Відома журналістка Божена Ринська повідомила, що відмовляється від російського громадянства, оскільки не хоче бути співучасником Росії у злочинах.

Про це Ринська повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Я прийняла рішення вийти з російського громадянства. Не хочу бути співучасником. Крім того, з токсичним громадянством я вражена у правах у Європі", - написала журналістка.

Вона поскаржилася, що оформити всі документи не так вже й просто і в держорганах РФ їй уже кілька разів ставили ціпки в колеса - довідку зробили без друку і її не прийняло консульство, а потім почався збій у системі. В результаті Ринська витратила на оформлення вже кілька тижнів.

Журналістка Божена Ринська відмовляється від російського громадянства: "не хочу бути співучасницей"

Божена Ринська – російська журналістка, блогер та письменниця. Раніше вона вела світські колонки в багатьох російських виданнях і вважалася одним із найскандальніших оглядачів Москви.

Крім російського громадянства, вона також має громадянство Ізраїлю, куди вона поїхала після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. З перших днів війни вона виступає категорично проти Росії, росіян та підтримує Україну.

"Мій покійний чоловік 100% українець. Батько моєї матері з Дніпропетровська. Моя дочка наполовину українка. Батьки батька з Черкас (Білозір'я) та Балти. Усім серцем я з Україною. А всім іншим скажу ось що: якщо вам по*, якщо це типу вас" не стосується, тож стосується. Ця війна дорого обійдеться саме вам", - писала Ринська 24 лютого.

Each year we start with a list of design trends that experts believe will dominate the next year’s projects. Of course, there are mistakes in such ...
Останні новини
АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: