Vodafone визначив найпопулярніші морські курорти в Україні.

Оператор мобільного зв’язку Vodafone проаналізував статистику активності туристів на приморських курортах України в перший літній місяць і визначив найпопулярніші місця відпочинку своїх абонентів.

Пік активності, очікувано, припав на «великі» вихідні з нагоди Дня Конституції. Геоаналітика свідчить про те, що кількість туристів, що відвідали Одесу в перший літній місяць, повернулася на «докарантинний» рівень, а в День Конституції туристів в Одесі було вдвічі більше, ніж в пікові дні березня – 8.03. Найбільше туристів приїхало з Київської області, на другому місці – жителі Одеської області, за ними йдуть Херсонська, Запорізька і Дніпропетровська області.

Судячи зі збільшення інтернет-трафіку і кількості 4G-користувачів, в цілому внутрішній туризм на українських морських курортах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей зріс на 30% в порівнянні з аналогічними вихідними минулого року. Ще більшу динаміку демонструють приморські курортні міста і селища Азовського моря – в Запорізькій і Донецькій областях.

Телеком-дані дозволяють будувати прогнози щодо збільшення туристичного потоку на українських курортах. Судячи з того, як розподілявся трафік, найбільш популярними на східному узбережжі в цьому році залишаться Бердянськ і Кирилівка – там відзначений найбільший обсяг інтернет-трафіку. Середньодобовий трафік тут склав 20 ТБ і 13 ТБ відповідно, що на 37% і 55% більше в порівнянні з минулим роком.

А серед нових напрямків зі зростаючою популярністю варто відзначити прибережні селища Донецької області: Білосарайська Коса (+177%), Ялта (+124%) і Урзуф (+101%). Вони показали найбільший приріст трафіку.

Прогноз відвідуваності курортів на основі власної дата-аналітики дозволяє інженерам компанії забезпечити достатню ємність мережі – за допомогою стаціонарного обладнання і пересувних базових станцій – в «гарячих» точках з урахуванням органічного зростання трафіку. Так, незважаючи на істотне зростання навантаження в червні цього року, середня швидкість на морських курортах не впала, а навпаки, зросла в 1,5 рази в порівнянні з минулим роком.

У компанії Vodafone також відзначили, що крім поліпшення якості послуг зв’язку, телеком-аналітика дає можливість для міст підготуватися до туристичного сезону і поліпшити власну туристичну привабливість. Нові технології здатні радикально змінити процес міського планування, моніторингу та реагування на надзвичайні ситуації, бо дозволяють приймати максимально точні рішення.

Новини по темі

«Північний потік-2» : Польща оштрафувала «Газпром» на 57$ млн.

Накладення штрафу пов'язано з ненаданням інформації впродовж розслідування

1

Найбагатші країни зарезервували вакцини від коронавірусу.

CША, Великобританія, Японія і країни Євросоюзу домовилися про закупівлю 1,3 мільярда доз вакцини від коронавірусу, яку поки що не створили.

1

COVID-19 у світі: США увійшли в нову фазу епідемії, у Греції стрибок заражень.

За минулу добу в світі зареєстрували майже 220 тис. нових хворих, загальна кількість інфікованих – понад 18,25 млн

1

У липні на коронавірус захворіла рекордна кількість людей у світі.

Пандемія продовжує прискорюватися, а показники нових випадків зараження подвоюються приблизно кожні шість тижнів

1

Польща оштрафувала «Газпром» за «Північний потік-2» на десятки мільйонів доларів.

Польський антимонопольний регулятор UOKiK оштрафувавши «Газпром» на майже 213 мільйонів злотих (57 млн доларів). Причиною штрафу стала відмова «Газпрому» від співпраці в розслідуванні щодо проекту «Північний потік-2». Як сказано в заяві, UOKiK про...

1 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie