Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Танчинец упрекнул Полякову и Ефросинину: Не насмехайтесь над людьми, которые погибли.

Сергей Танчинец, фронтмен группы «Без обмежень» в программе информационного телемарафона вспомнил недавние заявления телеведущей Маши Ефросининой и певицы Оли Поляковой о том, что они пока не планируют вести популярную ютуб-программу «Взрослые девочки» на украинском языке.

«Когда селебрити начинают на телевидении или у себя в ютубе раздувать эту историю, потому что «тут как бы не будет страсти, эмоций, если мы будем разговаривать на украинском, а в русском варианте у нас будет эта страсть и эмоции», так не снимайте вы эту передачу! Не насмехайтесь над людьми, которые погибли за украинское государство и в том числе за язык. Потому что мы уже талдычим об этом десятилетиями: «Язык – это один из самых важных инструментов защиты нации!» – заявил артист в интервью.

«А в нашей стране, к сожалению, живет огромное количество, которые враги – люди, которые поддерживают «русский мир». Даже теперь они, к сожалению, остались. А с 14 по 22 год эти люди качали свои права. То есть, двуязычность: «Я русский, я хочу разговаривать на этом языке, потому что он мой родной». Вот эти люди сейчас откровенно враги. Это деструктивный элемент общества, который привел эту войну в таком объеме в нашу страну. Эти люди должны быть ограничены на законодательном уровне: между собой, дома – как хотите, но когда я сижу в кафе, я не хочу слышать русский язык. В принципе! И так думает огромное количество людей», – сказал Танчинец.

Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини
Українська авіація уразила 14 районів зосередження живої сили та військової техніки ворога, 3 опорні пункти та 7 позицій ЗРК - Генштаб.

Українська авіація уразила 14 районів зосередження живої сили та військової техніки ворога, 3 опорні пункти та 7 позицій ЗРК - Генштаб.

За добу 27 вересня авіація Сил оборони завдала 17 ударів. Підтверджено ураження 14 районів зосередження живої сили та військової техніки ворога, 3 опорних пунктів та 7 позицій зенітних ракетних комплексів. Крім того, українські підрозділи ППО знищ...

Патріот Донбасу

Біженці з України: чисельність населення Німеччини досягла історичного максимуму.

Через наплив біженців з України нині в Німеччині проживає більше людей, ніж будь-коли раніше. Згідно з інформацією Федерального статистичного відомства, у першому півріччі 2022 року кількість жителів Німеччини вперше перевищила 84 мільйони, переда...

Finance.UA

Литва допоможе екіпірувати 25 тисяч українських військових зимовим обмундируванням - Міноборони.

Литва допоможе екіпірувати 25 тисяч українських військових зимовим обмундируванням - Міноборони.

Військова допомога Литви Україні включає не тільки військову техніку, а й зимове обмундирування для ЗСУ на суму близько 2 мільйонів євро. Про це сказав міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас, пише портал Delfi. "Найближчими місяцями у литовських...

Патріот Донбасу

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: