Відомий данський письменник Пітер Фогтдаль запрошує на творчу зустріч у Києві.

2017 року на Львівському форумі видавців автор презентував український переклад роману "Царська карлиця" від видавництва "Фабула".

27 вересня 2019 року у Києві відбудеться творча зустріч з данським письменником Пітером Х. Фогтдалем. Повідомляє пресслужба видавництва "Фабула".

Читайте також:

Олег Сенцов презентуватиме свою нову книжку "Маркетер" у Львові

"Царська карлиця" - роман данського прозаїка, який живе в США, став бестселером і був перекладений англійською, французькою, португальською та іншими європейськими мовами. Вісімнадцяте століття — з усіма його парадоксами. Сорін — карлиця-данка, подарована королем Данії російському цареві Петру I, якому припали до душі бли­скуча дотепність, інтелект і чарівне неподобство малючки. Цар відвозить своє надбання до Санкт-Петербурга — і тільки мужність, саркастичний склад розуму і їдкий скепсис допомагають героїні вижити серед вошивого і брудного натовпу придворних виродків і подолати самотність.

Пітер Х. Фогтдаль «Царська карлиця» Фабула

fabulabook.com

Пітер Х. Фогтдаль – данський письменник, який дебютував як драматург 1984 року, ставши автором кількох телевізійних комедійних серіалів.

1990 року опублікував незвичайну книжку про астрологію "Чи могли б ви наступити на медузу?", яка миттєво стала бестселером і витримала сім перевидань тільки у США. Відтоді Пітер Фогтдаль остаточно визначився з покликанням і зосередився на письменницькій праці та викладанні. Нині на його рахунку дванадцять різноманітних романів — історичних, сатиричних, трагікомічних, гротескових, нуарних, сюрреалістичних — і просто життєрадісних і лукавих. Серед найпопулярніших — "Царська карлиця", із якою видавництво "Фабула" вперше знайомить українського читача.

Творчість письменника відзначено низкою літературних нагород,зокрема французькою премією Ле Шантильї, а за версією найбільшої данської газети "Юлландс-Постен" було визнано одним із трьох найкращих романів року в Європі.

Зустріч відбудеться 27 вересня о 19:00 у книгарні "Книголенд" за адресою: Контрактова площа, 2/1.

Детальна інформація про захід за посиланням.

Нагадаємо, Ельчін Сафарлі презентуватиме новий роман "Дім, де жевріє світло" у Києві.

Новини по темі

Українською вийде роман "Містер Піп" Ллойда Джонса.

1

Роман скоро з’явиться у книжкових магазинах.

У Києві відбудеться презентація книжки репортажів Єлизавети Гончарової "(Не)воля".

Цьогоріч авторка увійшла до довгого списку літературної премії "Книга року ВВС". 

Визначили номінантів "Книги року ВВС" 2019.

Довгі списки формувала редакція ВВС Україна. Переможець у кожній номінації отримає грошову премію у розмірі гривневого еквіваленту £1,000.