Приватизація колишніх в'язниць принесе державі понад 1 млрд гривень, – експерт.

Загальна сума надходжень від продажу перших трьох виправних закладів у межах програми “Велика приватизація в'язниць”, що здійснюється спільно Фондом державного майна України та Міністерством юстиції, має перевищити 1 млрд гривень.

Про це йдеться в статті голови експертної організації StateWatch Олександра Лємєнова для видання “Економічна правда”.

“Фактично приватизація Львівської виправної колонії №48 є першою ластівкою у межах проекту “Велика приватизація в'язниць”, що реалізується Мін'юстом і Фондом держмайна. Від подібної колаборації очікують надходжень на рівні 1 млрд гривень. Припускаю, що цей поріг легко здолають, зважаючи лише на продаж однієї колонії вже за 400+ млн гривень”, – відзначив Олександр Лємєнов.

Експерт відзначив, що стартова ціна об'єкта в ході аукціону зросла втричі, а вартість 1 га проданої площі колишньої колонії склала понад 35 млн гривень. Загальна ж сума надходжень від продажу об'єкта перевищує увесь прибуток від приватизації за 2018 рік.

Переможцями приватизаційного аукціону з купівлі майна колишньої Львівської колонії №48 стали компанія “Девелопмент інжиніринг сервіс” та ТОВ “Ринок с/г продукції “Шувар”, що належать львів'янам Тарасу Зубику та депутату Львівської міської ради Роману Федишину. За два лоти площею 10,7 га і 0,9 га переможці віддали 377,5 млн та 30 млн гривень відповідно.

“Тепер про деякі деталі онлайн-аукціону. Переможницею першого лоту з об’єктами на ділянці площею 10.7 гектарів стала компанія “Девелопмент інжиніринг сервіс” з ціною 377,5 млн гривень. Другого лоту – три приміщення виправної колонії загальною площею 0.9 гектара перейшло до ТОВ “Ринок с/г продукції “Шувар” з ціною 30 млн гривень. Власником “Девелопмент інжиніринг сервіс” є львів’янин Тарас Зубик, що керує ПАТ “Львівський проектний інститут”, яка входить в групу компаній SoftServe. Власники ринку “Шувар” – депутат Львівської міської ради Роман Федишин та Андрій Чіпчар”, – зазначає Лємєнов.

Передбачається, що 70% від коштів, отриманих в ході приватизації колишніх виправних закладів, буде спрямовано на покращення умов проживання ув'язнених та модернізацію діючих об’єктів Державної кримінально-виконавчої служби.

Нагадаємо, 3 червня відбувся аукціон з продажу майна колишньої Львівської колонії №48. Загальна сума надходжень від продажу колонії до державного бюджету становить 407,5 млн гривень.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Чи будуть у Львові об’єднувати лікарні? Сесія міської ради.

Чи будуть у Львові об’єднувати лікарні? Сесія міської ради.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

2

Зустріч Байдена і Путіна у Женеві: головні заяви

Зустріч Байдена і Путіна у Женеві: головні заяви

"Конструктивна" і "Позитивна": так оцінили особисту зустріч в Женеві президенти Росії і Сполучених Штатів Володимир Путін і Джо Байден. Саміт, про який так довго говорили по обидва боки Атлантики - відбувся. Байден і Путін обговорили широкий спект...

4

Червоні лінії, протести і хохлома: головне із зустрічі Байдена та Путіна / Ексклюзив із Женеви.

Червоні лінії, протести і хохлома: головне із зустрічі Байдена та Путіна / Ексклюзив із Женеви.

16 травня Женева приймала довгоочікуваний саміт лідерів США та Росії Джо Байдена та Володимира Путіна. З більшості питань, як і очікувалося, особливої згоди досягти не вдалося. Та за підсумками зустрічі, що тривала понад 4,5 години, Путін заявив, ...

2

Україна – Македонія: прогнози матчу від букмекерів

Україна – Македонія: прогнози матчу від букмекерів

Україна спробує здобути свою першу перемогу на Євро-2020 17 червня 2021 року. О 16 годині розпочнеться матч проти Північної Македонії. За даними букмекерів: Україна – фаворит цього протистояння. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у I...

Що буде з доларом в Україні влітку: прогноз від Фурси.

Що буде з доларом в Україні влітку: прогноз від Фурси.

Долар можна придбати приблизно за 27 гривень. Це поки його мінімальна вартість за увесь 2021 рік. Читати на сайті:

2

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Пряма трансляція чергового пленарного засідання п’ятої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.

4