Землевпорядники Львівщини опрацювали 100 % проектів землеустрою за принципом екстериторіальності.

З початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийняли до опрацювання з інших областей 39479 проектів землеустрою. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

З них, позитивно розглянули 27720 проектів, негативно оцінили 11759 проектів.

«Запроваджені зміни Кабінетом Міністрів України, Держгеокадастром до системи погодження проектів землеустрою мають антикорупційний ефект, адже усунуто ще один контакт громадян з чиновниками, додатково сприяють підвищенню рівня кваліфікації спеціалістів»,- зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Також територіальні органи Держгеокадастру Львівської області направили на погодження до інших областей 101504 проекти землеустрою. З них вже опрацювали 100922 проектів, решта проектів оцінили негативно.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

Новини по темі

Вітренко розповів про результати переговорів про газ у Парижі.

«Ми домовилися продовжувати домовлятися»

2 1

Росія і Україна продовжать переговори про транзит газу — Вітренко.

Переговори відбуватимуться у тристоронньому  і двосторонньому  форматах

1

Вітренко озвучив результати «газових» перемовин на саміті.

Сторони “домовилися продовжувати домовлятися”.

2

"Домовилися продовжувати домовлятися". Вітренко про переговори з Росією в Парижі щодо транзиту газу

Під час зустрічі українська сторона пояснили, чому Росія повинна виконвувати рішення арбітражів.

1 142

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie