У Мінекономіки назвали причину зростання цін на житло (інфографіка).

Ціни на житло на первинному ринку в січні 2020 року зросли на 7,9% відносно аналогічного періоду минулого року, в той час як у грудні ціни збільшилися на 6,4%.

Про це йдеться в коментарі Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Як зазначається в повідомленні, ціни на житло упродовж 2019 року активно зростали, “що стало віддзеркаленням зростання активності українців на ринку нерухомості на тлі суттєвих ревальваційних процесів, що “здешевили” житлову нерухомість”.


me.gov.ua

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про соціальне житло, яка має зробити більш доступним житло цього типу. Тепер особи, які потребують соціального захисту та мають недостатній для придбання або оренди житла дохід, зможуть стати на соціальний квартирний облік та надалі отримати соціальне житло.

Середня вартість квартир в новобудовах Києва в грудні 2019 року склала 27 558 грн./кв.м. Відносно листопада середня вартість збільшилася на 1,2%.

За даними експертів порталу ЛУН, у 2015 році середня ціна за квадратний метр у столиці становила 20 260 грн, а вже у жовтні 2019 року його вартість досягла 23 123 грн.

Довідка Finance.ua:

  • За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, ставки за гривневими банківськими кредитами на житло не повинні перевищувати 10%.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

Новини по темі

29 гривень за долар виглядає оптимістично: в Раді оцінили реальність закладеного в бюджет курсу гривні.

Курс на рівні 29 гривень за долар виглядає оптимістичним на фоні карантину

1

Кеш на карантині — чи відмовилися українці від оплати готівкою.

У період епідемії відмова від використання готівкою стала практично трендом. Люди намагаються убезпечити себе, і цю ідею активно підтримують світові компанії та банки.

1

Курс готівкового долара

За інформацією на 12:20, розміщеної в сервісі "Міняйло ЗАЯВКИ":http://miniaylo.finance.ua/, видно, що сумарний обсяг заявок "Куплю USD"більше, ніж"Продам" (51,644 млн і 29,549 млн гривень відповідно).

1

Хто за що відповідає. Міністр фінансів розподілив обов’язки між своїми заступниками

Міністр фінансів Сергій Марченко затвердив розподіл обов’язків між керівництвом відомства.

1

Тенденція. У Мінфіні відмовилися від розміщення ОВДП

Запланований на 7 квітня аукціон з розміщення ОВДП не відбудуться.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie