Творець серіалу «Чорнобиль» розповів на YES, чим його зацікавила історія катастрофи.

Мінісеріал "Чорнобиль" став найпопулярнішим в рейтингу IMDb.

Модератор Фарід Закарія під час 16-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованої у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, запитав автора і продюсера серіалу "Чорнобиль" від HBO Крейга Мейзіна, як він зацікавився Чорнобилем. Мейзін сказав, що комікси насправді більш серйозні, ніж деякі драматурги.

"Коли я почав читати про Чорнобиль, мене вразили дві речі. По-перше, вибух стався, коли вони проводили тест на безпеку, що дуже іронічно. По-друге, що людина, яку звинуватили, покінчила із собою через два роки з дня вибуху", - сказав Мейзин.

Він додав, що гірша частина чорнобильської історії полягала в тому, що ті, хто загинув у результаті зараження, не знали або не розуміли, що з ними відбувається.

"Інформація приховувалася, навіть ті, хто жив поблизу, не знали про небезпеку", - підкреслив продюсер.

"Такі історії, як "Чорнобиль", не повинні створюватися американцями. Подивіться на історію України. Є багато історій, що ще не розказані", - сказав Мейзін.

Читайте також: У Британії представили крафтовую горілку "АТОМІК" з чорнобильської води

Дійзнайтесь ключові результати дослідження "Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", що охопило, за словами авторів, репрезентаційною вибіркою 51,9% населення світу, в спецпроекті "Зробіть нас щасливими!".

У четвер, 12 вересня, в Мистецькому Арсеналі почалася 16-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Тема форуму -"Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі". DT.UA є інформаційним медіа-партнером 16-ої Щорічної зустрічі YES.

Дивіться онлайн-трансляцію YES 2019 разом з нами.

Новини по темі

За тридцять років в Книгу рекордів Гіннесса внесено 52 українця.

Людина прагне до рекодрам. Вони бувають різні, але завжди викликають гострі почуття: від захоплення до неприйняття

1

Ніколас Кейдж може зіграти Ніколаса Кейджа у новому фільмі.

За сюжетом, Кейдж спробує отримати роль в новому фільмі Тарантіно.

2

У Львівській опері завершився перший тур Міжнародного конкурсу оперних співаків ім.

12 листопада у Львівській національній опері розпочався П’ятий Міжнародний конкурс оперних співаків імені Соломії Крушельницької. До Львова на змагання серед оперних виконавців приїхали 41 учасник із 5-ох країн – України, Польщі, Білорусі, Вірмені...

1

Топ-50 найкращих мультфільмів за версією критиків і глядачів (частина 1) (видео).

У рейтинг потрапили не тільки сучасні мультики, але і ті, які вже встигли стати класикою. (видео)

3

Касові збори «Джокера» досягли позначки у мільярд доларів.

Картина стала першим фільмом з рейтингом R, якому вдалося досягти цього показника.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie