Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Дольмени в Україні: загадкові споруди древніх цивілізацій.

Термін "дольмен" прийшов до нас з Британії і в перекладі означає "кам'яний стіл". Зазвичай вони складаються з чотирьох підпірних стовпчиків, що зроблені з гігантських каменів, на які зверху покладено гігантський плоский камінь.

Але не тільки Британські острови багаті на дольмени. Чимало їх і на Близькому Сході.

Наприклад, недалеко від ізраїльського міста Гамла знаходиться ціле поле дольменів! Навколо Гамла знайдено близько 700 таких споруд. Вони були поширені в Ізраїлі, Сирії, Лівані з 9000 року до нашої ери. У горах Кавказу виявлено більше 2000 дольменів! Дольмени виявлені в Казахстані, горах Алтаю, Північної Індії, Тибету, Непалу.

Один з 700 дольменів в Гамлі, Голанські висоти, Ізраїль.

Вважалося, що на території країн Європи і в Україні такі споруди не були поширені. Але це не так. Недавні знахідки показали, що в Україні є дольмени. Це ціла наукова сенсація!

Кілька дольменів виявили в невисоких горах Товтрах – на території Хмельницької області, біля села Медобори Городоцького району.

І вже зовсім недавно дольмен був виявлений в національному парку Хохитва Богуславського району Київської області. Виявлений він був шукачами таємниць, які організували до нього ціле паломництво.

Дольмен в Хохитві Київської області.

Мені інформацію про цей дольмен надали іноземні гості України, побувавши в такому негласному паломництві.

Я впевнений, що в Україні є й інші дольмени, тому буду і далі вести їхній пошук.

Вчені досі не можуть прийти до спільної думки – які цивілізації і для чого більше одинадцяти тисяч років тому почали зводити дольмени.

Більшість дольменів побудовано з кварцового пісковика. Кристали кварцу мають властивість п'єзоефекту: механічна енергія з їхньою допомогою здатна перетворюватися на електричну, і електрична в механічну. З цього деякі дослідники зробили висновок, що дольмени можуть бути "кам'яними комп'ютерами" древніх цивілізацій.

Дольмен в Медоборах.

Таку теорію напевно підтримає більшість сучасних вчених – адже вже зараз за допомогою нанотехнологій робляться спроби змінити кристалічну решітку каменю так, щоб він став працювати в режимі мікросхеми.

Можливо, кам'яні комп'ютери нашої цивілізації теж не за горами. Вони будуть представляти із себе споруди з кристалічних каменів і живитися статичною електрикою, яку генерує наша планета в розломах земної кори.

До речі, збіг чи ні, але більшість дольменів стоять в зонах таких розломів.

Геофізики неодноразово фіксували біля дольменів незвичайні феномени: спалахи світла, зміну кута відбиття сонячних променів (кольори дольмена), зміну частотних характеристик електричних і магнітних полів, акустичні хвилі.

У різних народів поширені повір'я про те, що люди похилого віку можуть вкладати свою мудрість в дольмен, а молоді витягувати її звідти. Існує багато народних обрядів, пов'язаних з дольменами.

Вважається, що біля дольменів людині краще чути голос вищих духовних сил з інших світів, які можуть допомогти у вирішенні проблем зі здоров'ям, матеріальним достатком, створенням сім'ї. Вони здатні гармонізувати стосунки сімейної пари, сприяють знаходженню взаєморозуміння і дітородіння. Кажуть, що знаходження поблизу дольмена робить людину більш мудрою.

Новини по темі
Эрдоган бросает вызов Путину / Моссад: Иран готов создать ядерное оружие / Турцию накрыл шторм - WTF.

Эрдоган бросает вызов Путину / Моссад: Иран готов создать ядерное оружие / Турцию накрыл шторм - WTF.

В новом выпуске WTF от @Печий News – президент Турции Эрдоган предлагает свое посредничество в урегулировании российско-украинской войны. Иран на словах обещает вернутся к ядерной сделке. На Турцию обрушился сильный шторм. ~ Підписатись на Вєсті ~...

«Діалоги про гідність» : студентське чаювання на Майдані / включення.

«Діалоги про гідність» : студентське чаювання на Майдані / включення.

Студентське чаювання "Діалоги про гідність". Молодь та учасники Майдану зібралися, щоби згадати події Революції гідності. 8 років тому в ніч проти 30 листопада на Майдані Незалежності відбулося побиття студентів «беркутом». Більше розкаже кореспон...

Завтра буде переворот? / Голодна туса / Чим небезпечний  «Омікрон»  - Про новини.

Завтра буде переворот? / Голодна туса / Чим небезпечний «Омікрон» - Про новини.

У випуску "Про новини" за 30 листопада – в Україні запланований переворот на 1 грудня. Інстаграмних блогерів, які влаштували "голодну тусу", покарали. Новий небезпечний штам коронавірусу. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Кана...

Ми в зоні ризику. у бліц-інтерв'ю

Ми в зоні ризику. у бліц-інтерв'ю

Він не проти великих премій на державних посадах, але не розглядає себе в ролі прем'єр-міністра. Андрій Коболєв, екс-голова НАК "Нафтогаз України", відповідав на запитання Лариси Губіної у програмі "ДІйова особа". Деталі - тут: Підпишіться і натис...

Надра належать народу, – Кухта пояснив збільшення оподаткування руди.

Надра належать народу, – Кухта пояснив збільшення оподаткування руди.

Нардепи 30 листопада схвалили законопроєкт №5600, згідно з яким підвищується розмір ренти на видобуток залізної руди. Такі зміни можна вважати справедливими, адже надра належать народу, а не приватним власникам. Читати на сайті:

Кому  «вершки» , а кому  «корінці» ? - Як Коломойський ділить  «Укрнафту»  з  «Нафтогаз України».

Кому «вершки» , а кому «корінці» ? - Як Коломойський ділить «Укрнафту» з «Нафтогаз України».

Дерибан чи розумний розподіл? "Укрнафту" розділять між її головними власниками - державою та Ігорем Коломойським. Розпочати процес бізнесового розлучення нині мали збори акціонерів напівдержавної компанії. Але кворуму забракло, засідання перенесли...