Українці стали активніше шукати роботу на фрілансі: в яких регіонах платять більше.

Загальні зарахування українцям зросли на 55% / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Загальні зарахування українцям зросли на 55% / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Кількість українських фрілансерів, що працюють з іноземними клієнтами, в період з першого кварталу 2019 року до першого кварталу 2021 року збільшилася на 31%.

Про це повідомила прес-служба міжнародної платіжної платформи Payoneer з посиланням на своє дослідження.

Читайте також Чи буде вигідно працевлаштовувати фрілансерів не через ФОП

Відзначається, що середній дохід фріланс-фахівця за два роки підвищився на 18%, а загальні зарахування українцям за цей період зросли на 55%.

Генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі Ігор Ковальов повідомив, що більше половини загальних зарахувань фрілансерам, а саме 54%, концентрується в п'яти найбільших містах України.

"Майже чверть виплат (23%) припадає на столицю, 13% - на Харків, по 7% - на Львів і Дніпро, і 5% - на Одесу", - цитує прес-служба слова Ковальова.

Згідно з повідомленням, у першому кварталі 2021 року найбільше заробляли фріланс-фахівці з наступних Міст: Дніпро, Харків, Львів, Київ та Одеса.

Найвищий середній дохід у фрілансерів з Дніпра - він виявився на 7% вище, ніж у фахівців з Харкова.

У свою чергу розрив між харків'янами та львів'янами незначний - перші заробляють лише на 3% більше.

Якщо порівнювати Львів з Києвом, який на четвертому місці в рейтингу, то середній дохід столичних фрілансерів за січень-березень 2021 року був на 15% нижче.

Майже однаково з киянами заробляють одесити - різниця в середньому доході фрілансерів склала лише 2%.

Інакше складається рейтинг великих міст при порівнянні приросту в доходах фрілансерів.

"Так, найзначніше за два роки зріс середній дохід львівського фрілансера: за січень-березень 2021 року він заробив на 33% більше, ніж за аналогічний період 2019 року. Середній дохід дніпровського фрілансера за той же період підвищився майже на чверть (+24%), одеського - на 20%, харківського і київського - на 6% і 5% відповідно", - сказано в повідомленні.

Крім цього, додалося і самих фрілансерів, які працюють з іноземними клієнтами. Найзначніше зросла їх кількість в Харкові та Дніпрі - в 1,5 рази, якщо порівнювати перші квартали 2019 і 2021 років. На третину, або на 35%, більше зараз фрілансерів в Одесі, на 23% в Києві, і на 12% у Львові.

Попередні показники

Згідно з іншим дослідженням Payoneer, виплати українським IT-компаніям від іноземних клієнтів у першому кварталі 2021 року, порівняно з першим кварталом 2020 року, зросли на 32%, а в цілому українці в першому кварталі отримали на 47% більше виплат, ніж роком раніше.

За результатами іншого дослідження Payoneer, доходи українців на іноземних ринках у 2020 році, порівняно з 2019 роком, зросли на 33%, а найприбутковішими для українців стали ринки США, Великобританії та Канади.

Довідка УНІАН. Платіжна платформа Payoneer оптимізує глобальну торгівлю для малих підприємств, торгових майданчиків і бізнесів у понад 200 країнах світу. Payoneer надає набір послуг, який включає міжнародні платежі, оборотний капітал, податкові рішення, торгові сервіси та управління ризиками, використовуючи надійні технології, нормативно-правову базу, операційну та банківську інфраструктури.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Павло Степанець

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
«Фармак»  запустив будівництво інноваційного центру в Києві.

«Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві.

"Фармак" запустив будівництво інноваційного центру в Києві Українська фармацевтична компанія "Фармак" приступила до будівництва інноваційного комплексу, де будуть проводитися розробки нових лікарських...

УНІАН

Кубраков про  «Велике будівництво»  запорізьких мостів: Хортицю з’єднали з лівим берегом міста.

Кубраков про «Велике будівництво» запорізьких мостів: Хортицю з’єднали з лівим берегом міста.

На "Великому будівництві" мостів у Запоріжжі відбулась історична подія: острів Хортицю поєднали з лівим берегом міста. Рух з лівого на правий берег Запоріжжя відкриють вже цього року, заявив міністр інфраструктури...

УНІАН

Секрети Мамай-гори. Археологи вперше знайшли артефакти Трипільської культури на півдні України

Секрети Мамай-гори. Археологи вперше знайшли артефакти Трипільської культури на півдні України

Археологічне відкриття. На Запоріжжі, археологи вперше за весь час досліджень, знайшли артефакти трипільської культури. Раніше вважали, що трипільців на півдні України не було. Що значить знахідка для сучасних істориків? Як працюють археологи та ч...

Медаль в плаванні, розчарування в тенісі, традиції між спортсменками.

Медаль в плаванні, розчарування в тенісі, традиції між спортсменками.

Четверта бронзова нагорода у скарбничці українських олімпійців на іграх у Токіо. Її виборов плавець Михайло Романчук. Натомість перша ракетка України Еліна Світоліна не змагатиметься за олімпійське золото. У півфіналі вона поступилася спортсменці ...

Підготовка до  «Ігор Воїнів». Як ветерани АТО з інвалідністю стрибали з парашутами

Підготовка до «Ігор Воїнів». Як ветерани АТО з інвалідністю стрибали з парашутами

Підкорюють небо. Ветерани бойових дій на сході України стрибали з парашутами з чотирикілометрової висоти. 16 вояків, які зазнали поранень на фронті тепер готуються представити Україну на міжнародних змаганнях ветеранів "Ігри воїнів", які відбудуть...

Заява на туалетному папері.  «Голос»  тріщить по швах: що відбувалось на з’їзді партії

Заява на туалетному папері. «Голос» тріщить по швах: що відбувалось на з’їзді партії

Політичний "Голос" більше не співає в унісон. Половина фракції не довіряють керівниці політсили. Представники партії зібралися на з’їзд. Сімох народних депутатів виключили з політсили. Ті, зі свого боку заявили, про узурпацію влади. Дехто свій про...

1

Подія геополітичного масштабу: У зоні відчуження відкрили колії для транспортування ядерного палива.

Подія геополітичного масштабу: У зоні відчуження відкрили колії для транспортування ядерного палива.

Оновлена залізниця у Зоні відчуження. По ній курсуватиме спецпотяг, який транспортуватиме відпрацьоване паливо до сховища. Відремонтували колії у рекордний термін. Нині організували урочисте відкриття. Мирослав Солонар повернувся із Зони відчуженн...

Які країни спростили умови подорожей для українських туристів.

Які країни спростили умови подорожей для українських туристів.

Пандемія коронавірусу змінила плани багатьох українців на відпочинок. Втім для туристів є шанс побувати за кордоном у 2021 році. Читати на сайті: