Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Ford представив новий позашляховик

Американська компанія Ford Motor Company презентувала 24 листопада новий позашляховик 2023 Ford Ranger.

Про це повідомляє Car and Driver.

Усередині встановлений 2,3-літровий чотирициліндровий двигун із потужністю в 270 кінських сил та крутним моментом 310 Нм.

Також у позашляховику вбудована 10-ступчаста автоматична коробка передач для американського ринку. Водночас для світового випуску буде доступна 6-ступчаста коробка передач.

Стандартний сенсорний дисплей з інформаційно-розважальною системою SYNC 4 дорівнює 25,7 см, проте також є варіант у 30,5 см.

Фото: Car and Driver

Виробництво 2023 Ford Ranger розпочнеться вже наступного року на заводах компанії у Таїланді та Південній Африканській Республіці. Перші моделі вже слід очікувати у США у 2023 році.

Вартість одного екземпляра поки що невідома.

Фото: Car and Driver
Новини по темі

Tesla офіційно перенесла свою штаб-квартиру з Каліфорнії на завод до Техасу: фото, відео.

Виробник електромобілів Tesla офіційно переніс свою штаб-квартиру з Пало-Альто, Каліфорнія в передмістя Остіна, штат Техас. Про це пише профільне видання Electrek. Заяву про зміну адреси генерального офісу Tesla подала до Комісії з цінних паперів ...

UA.NEWS

У Facebook зняли заборону на рекламу криптовалют

Meta (Facebook) відмовилася від майже повної заборони реклами криптовалют. Раніше компанія рекламувала криптовалюти лише трьох ліцензій, зараз їхню кількість збільшили до 27. Про це повідомляє CNBC. У Meta заявили, що криптовалютна сфера достатньо...

UA.NEWS

ФБР назвало найбезпечніші месенджери

За даними Федерального бюро розслідувань, месенджером, який розкриває найменше даних про користувачів у відповідь на ордери влади, є Signal. Відповідні дані опублікувала організація Property of the People, яка і направила запит до ФБР. Кількість і...

UA.NEWS

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: