Народна Правда

«Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

https://narodna-pravda.ua/

В Ощадбанку пенсіонерам погрожують не видавати гроші: деталі скандалу.

У Львові пенсіонери поскаржилися, що Ощадбанк намагається примусово перевести їх на карткові рахунки, які вони не хочуть відкривати.

Про це клієнтка фінансової установи повідомляє у відгуках на Мінфіні.

За словами жінки, їй та її чоловікові погрожують не виплачувати пенсію за ощадною книжкою: “Аргумент єдиний від працівників Ощадбанку – у них багато роботи з нашими ощадкнижками, більше жодних законних підстав ми не почули, як і не бачили жодних офіційних попереджень про зміни в обслуговуванні ощадкнижок ні до нас особисто, ні в самому відділенні”.

Популярні новини зараз

 • У Києві хочуть демонтувати Батьківщину-мати, але місце пустувати не буде
 • ”Русский мир”: окупанти позбавили ціле місто на Донбасі тролейбусного депо
 • Зеленський сьогодні проведе прес-марафон: які теми порушать і де дивитись
 • Ощадбанк ніяк не прокоментував звернення.

  Під час обговорення концепції пенсійної реформи в Україні пропонували обмежити вік учасників накопичувальної системи. Профспілки хочуть вставити межу у 35 років.

  З 1 січня 2022 року в Україні, де час виходу на пенсію за віком залежить від страхового стажу, не всі громадяни, які досягли 60 років, матимуть змогу вийти на заслужений відпочинок.

  Українців у 2022 році очікує зниження реального розміру мінімальної зарплати та пенсій. Дефіцит Пенсійного фонду досягне рекордної позначки.

  Новини по темі
  “Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя.

  “Козли довба*і”: у київській школі спалахнув гучний скандал через вчителя.

  Вчитель історії та правознавства київської школи №152 потрапив у скандал. У мережі з’явилося відео того, як він спілкується з учнями, називаючи їх “довбаними козлами”, а також погрожуючи. Відповідне відео опублікували у групі ...

  Народна Правда

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

  Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Первая крыса поймана

  Первая крыса поймана