Винуватець ДТП у Харкові з шістьма загиблими вийшов з колонії за амністією

Новое Время
Винуватець ДТП у Харкові з шістьма загиблими вийшов з колонії за амністією

Мешканця Харкова Андрія Полтавця, який отримав два тюремні терміни за смертельну ДТП та п’яне водіння, амністували, повідомили у Міністерстві юстиції України.


Андрій Полтавець у 2008 році у стані алкогольного сп'яніння на смерть збив шістьох осіб у Харкові. У 2015 році він достроково вийшов з в’язниці. У 2017 році отримав другий термін за водіння у п'яному стані та без водійського посвідчення.


"Андрій Полтавець, який відбував покарання в Хролевському виправному центрі №140 з 10 травня 2018 року, звільнений за амністією 8 червня 2018 року", - повідомила Укрінформу представник Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Мін’юсту Ольга Кузнєцова.

За її словами, відомостей про те, де він перебував раніше, у неї немає.

Нагадаємо, Андрій Полтавець у травні 2008 року у стані алкогольного сп'яніння виїхав на Mitsubishi L-200 на трамвайну зупинку на вул. Полтавський шлях у Харкові. Унаслідок ДТП загинуло шестеро осіб (серед них двоє дітей та вагітна жінка).

Його засудили до десяти років позбавлення волі з додатковим позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки.

У вересні 2015 року він вийшов з в’язниці за умовно-достроковим звільненням.

У жовтні 2017 року його затримали п’яним за кермом і без водійського посвідченням, яке було вилучено згідно з вироком. За п’яне водіння його засудили до 2 років 9 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Враховуючи "закон Савченко " (1 день за 2 дні позбавлення волі), після вступу вироку в силу термін позбавлення волі склав 1 рік 9 місяців.