Рева пояснив, як дізнатися розмір майбутньої пенсії

АСН 3
Рева пояснив, як дізнатися розмір майбутньої пенсії

Рева пояснив, як дізнатися розмір майбутньої пенсії

Для обчислення розміру пенсії можна скористатися послугою створення особистого електронного кабінету. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева журналістам у Києві, передав кореспондент АСН.

"З гаджета можна увійти в систему нашого Пенсійного фонду, створити електронний кабінет і подивитися пенсію, не виходячи з дому. Не потрібно брати таксі, не потрібно когось кудись вести. У сучасному світі, в світі інформаційних технологій все можна робити дистанційно", - зазначив чиновник.

За його словами, такий сервіс доступний вже зараз. Так, будь-який платник податків може через електронний кабінет дізнатися, скільки за нього сплачено податків, який коефіцієнт і на що він може розраховувати після досягнення пенсійного віку.

При цьому він додав, що технічні можливості для надання подібних послуг у режимі онлайн в Пенсійному фонді істотно розширяться в зв'язку з тим, що уряд США надав відомству нове надпотужне обладнання. Нагадаємо, уряд пропонуватиме подальше підвищення пенсій, якщо доходи до Пенсійного фонду будуть продовжувати рости.