Двоє українців фінішували в топ-10 в спринті на Кубку світу із біатлону.

На етапі Кубка світу із біатлону у спринті перше місце виборов досвідчений француз Мартен Фуркад. Біатлоніст фінішував з результатом 22: 41,5.

На другій позиції опинився співвітчизник Фуркада - Кентен Фійон Майї. Третім завершив гонку німець Бенедикт Долль.

Український біатлоніст Артем Прима фінішував восьмим у спринтерській гонці на етапі Кубка світу в Рупольдінгу.

Українець безпомилково закрив обидві мішені і завершив гонку з відставанням від лідера в 27,3 секунди.

Відмінний результат продемонстрував і Дмитро Підручний. Капітан національної збірної зайняв 10-е місце, чисто відпрацювавши на вогневих рубежах повідомляє "Спортарена"

17 січня о 15:30 за київським часом етап в Рупольдінгу продовжиться жіночою естафетою.

Новини по темі

Ще один український боксер надважкої ваги перейшов у професіонали.

Віктор Вихрист виступатипе під всевдо Віктор Фауст

«Манчестер Сіті» - «Манчестер Юнайтед» : онлайн трансляція «манкуніанського дербі» .

У матчі-відповіді півфіналу Кубка Ліги Зінченко і компанія спробують закріпити успіх після гостьової перемоги з рахунком 3:1

1

Seat представила Leon четвертого покоління

Іспанська марка представила нові хетчбек і універсал.

1

Я стежу за Луніним – Зідан

Напередодні сьогоднішнього матчу Кубка Іспанії проти "Сарагоси" (22:00) головного тренера мадридського "Реала" Зінедіна Зідана запитали про ситуацію з відданими в оренду гравцями."Звичайно, я стежу за всіма футболістами, яких ми віддали в оренду, ...

1

Падав близько хвилини. Слідчі розповіли нові обставини аварії вертольота з Кобі Брайантом на борту

У США слідчі розкрили нові обставини авіакатастрофи вертольота, на борту якого перебував баскетболіст Кобі Брайант і ще вісім чоловік.