Біля Китаю затонув іранський танкер Sanchi – всіх моряків на борту оголошено загиблими

5 канал
Біля Китаю затонув іранський танкер Sanchi – всіх моряків на борту оголошено загиблими

Іранський танкер Sanchi, який зіткнувся з китайським суховантажем CF Crystal в Східно-Китайському морі, затонув, всі члени екіпажу загинули. Про це повідомив представник спеціального підрозділу з розслідування інциденту Мохаммад Растад. Про таке повідомляє Press TV.

Влада Ірану підтвердила: на борту перебували 32 людини, серед яких – 30 були громадянами Ірану та два – Бангладеш. Танкер перевозив близько 1 млн барелів нафти, які продовжували вибухати.

Згідно зі свідченнями членів екіпажу китайського суховантажу та рятувальників, люди на борту іранського танкера загинули відразу після зіткнення чрез сильний вибух і викид токсичного газу. Растад також сказав, що пошукова місія з витягання тіл загиблих з корабля була припинена через періодичні вибухи на танкері. Усього рятувальникам вдалося знайти три тіла членів екіпажу Sanchi. Двоє загиблих перебували в рятувальній шлюпці на танкері, а труп третього було виявлено у воді.

Як повідомляв 5.UA, 6 січня 2017 року іранський нафтовий танкер Sanchi, що йшов під прапором Панами, зіштовхнувся з китайським вантажним кораблем, який мав доправити збіжжя із США до Китаю. На борту було близько 136 тис. тонн сирої нафти, яка одразу спалахнула. Через негоду пожежу не вдавалося зупинити. Пошукова операція тривала понад тиждень. Додамо, що екіпаж китайського суховантажу, що складається з 21 людини, був евакуйований. Серед них ніхто не постраждав. Пожежа на танкері тривала вісім днів, перш ніж він затонув.