Де українці шукають автомобілі онлайн — дослідження.

Попит на автомобілі в інтернеті за три роки, з липня 2018 року по червень 2021 року, зріс в 1,5 раза. Finance.ua як портал, що дбає про ваші фінанси, вирішив розповісти, що шукають українці.

Як свідчать дані консалтингового агентства «Ольшанський і Партнери», найчастіше для продажу, покупки або оренди українці шукають в інтернеті ВАЗ — понад 440 тис. раз на місяць або 5,3 млн раз на рік.

Лідером за кількістю попиту в Інтернеті є Volkswagen – його шукають близько 1,4 млн разів на місяць або 17,4 млн разів на рік.

Однак за темпами зростання онлайн-попиту лідирує інший бренд – Toyota: +59,68% у 2021 році.

Кількість і темп зростання онлайн-попиту на ТОП -10 брендів автомобілів. Графік: «Ольшанський і Партнери»

Комерційний попит

Понад 2,2 млн брендових запитів на місяць – “комерційні”. Вони містять висловлений намір купити/продати/орендувати авто. За липень 2020-червень 2021 обсяг комерційного попиту на бренди авто становив 26,4 млн запитів.

Найчастіше разом із висловленим наміром купити/продати/орендувати українці шукають в Інтернеті ВАЗ – понад 440 тис. разів на місяць або 5,3 млн разів на рік.

Частка комерційного онлайн-попиту на бренди автомобілів. Графік: «Ольшанський і Партнери»

Інтерес до вживаних авто

Понад 1,35 млн разів на місяць українці шукають вживані авто в Інтернеті, безпосередньо вказуючи цей фактор в рядку пошуку. Це 3,66% всього попиту на авторинку, що відповідає 16,2 млн запитів на рік. Найчастіше вживані авто українці шукають в США . Всього за три роки тренд виріс на 31% (в середньому з 87 тис. до 115 тис. запитів на місяць).

Також за три роки попит на авто з Литви знизився на 59% (із 136 тис. до 56 тис. запитів на місяць). Ще більш суттєве зниження інтересу в українців відбулося стосовно авто з Польщі – такий попит за три роки впав на 62% (із 122 тис. до 45 тис. запитів на місяць).

В цілому США , Литва, Німеччина – лідери за інтересом до вживаних авто. Разом вони збирають 53% всього попиту із зазначенням геофактора (в середньому близько 300 тис. запитів на місяць).

Розподіл онлайн-попиту на вживані авто із зазначенням геофактора. Графік: «Ольшанський і Партнери»

До речі, в телеграм-каналі Finance_ukr ви також знайдете останні важливі новини для автомобілістів. Підписуйтесь, щоб не пропустити.

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Регіони бунтують: тягар комуналки на місцевій владі / Чи є гроші на субсидії - ВЕЛИКА ПОЛІТИКА.

Регіони бунтують: тягар комуналки на місцевій владі / Чи є гроші на субсидії - ВЕЛИКА ПОЛІТИКА.

- Регіони бунтують. Навіщо Кабмін переклав увесь тягар комуналки на місцеву владу? - Субсидії будуть, але не усім. Чи вистачить в бюджеті грошей на допомогу українцям? Про це і не тільки в середу о 20:20 у "Великій Політиці" на 5-му каналі. Гостям...

Поки ВРП блокувала судову реформу, Вовк встиг довести свою доброчесність, Честь і НЕчесть.

Поки ВРП блокувала судову реформу, Вовк встиг довести свою доброчесність, Честь і НЕчесть.

Більшість антигероїв передачі "Честь і НЕчесть" мали б давно звільнити, та через лояльність Вищої ради правосуддя, вони залишаються на своїх посадах. Розірвати коло кругової поруки мала б Етична рада. Читати на сайті:

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 01.10.2021

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 01.10.2021

Ведучий: Віталій Портников Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ з Анною Мірошниченко - 03.10.2021

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ з Анною Мірошниченко - 03.10.2021

Ведуча: Анна Мірошниченко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком - 30.09.2021

ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком - 30.09.2021

Ведучий: Юрій Луценко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ДІЙОВІ ОСОБИ - 28.09.2021

ДІЙОВІ ОСОБИ - 28.09.2021

Ведуча: Лариса Губіна Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️