Проєкт «Робимо українське» : український льотчик розповів про труднощі виконання фігур вищого пілотажу.

Щоб підтримувати організм у тонусі, він постійно тренується на аеродромі під Києвом.

Майстер спорту міжнародного класу з літакового спорту Тимур Фаткуллін в рамках проєкту "Робимо українське", який підготувала група "Метінвест" до свого 15-річчя, розповів про складнощі виконання фігур вищого пілотажу.

Він зазначив, що подібні екстремальні польоти є серйозним стресом для організму, тому пілот повинен бути фізично загартованим.

Під час виконання трюків рівень навантаження на організм і кровоносну систему зростає у вісім разів, мозок відчуває нестачу кисню і навіть чути, як похрускують хребці.

"У цей момент в очах починаються мушки, звук завмирає потихеньку, ти погано бачиш вже, вертикаль може бути не такою чистою в цей момент. Якщо ти прорахувався по лінії швидкості, то перевантаження буде затяжним і великим, і в підсумку ти можеш відключитися. Тому, напевно, називається вищий пілотаж", - сказав він.

Допомагає підтримувати організм в тонусі постійна практика - Тимур чотири дні в тиждень тренується на аеродромі під Києвом. При цьому, він ретельно готується до кожного вильоту і обмірковує кожну фігуру, яку буде відпрацьовувати.

"Ми не вигадуємо їх самі, є каталог Аресті міжнародний, в якому тисячі фігур і їхніх комбінацій. Вони розбиті за сім'ями. У суддів є цей комплекс. Ось все, як намальовано тут, достоту вони повинні побачити вживу. Тобто, це твої ноти. Ти їх і пам'ятаєш напам'ять, але і підглядаєш, щоб не забути щось", - зазначив він.

Такий підхід до справи пояснює, чому відео команди Фаткулліна сьогодні має шалену популярність в усьому світі, а його шоу стало брендом. Більш того, в 2019 році в Чехії на Чемпіонаті світу з вищого пілотажу українська збірна вперше в історії завоювала все золото змагань. Серед чемпіонів був також герой сюжету.

Подивитися повністю випуск "Робимо українське", присвячений Тимуру, можна на сторінці проєкту.

Також у рамках проєкту "Робимо українське" будуть показані історії інших українців, які створюють щось особливе для України, що робить її відомою в усьому світі.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
Урочистий випуск слухачів в Національному університеті оборони: як це було / включення.

Урочистий випуск слухачів в Національному університеті оборони: як це було / включення.

700 студентів утридцяте випустив національний університет оборони. Понад 90% випускників - учасники бойових дій на сході України. Після отримання дипломів мало не кожен планує повернутися на службу в різні куточки України і продовжувати боронити к...

8

Парламент 18.06.2021

Парламент 18.06.2021

Програма "Парламент" Гості програми: Павло Бакунець, депутатська група «ДОВІРА» Олексій Кучеренко, фракція «Батьківщина» Юрій Камельчук, фракція «СЛУГА НАРОДУ» Микола Величкович, фракція «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» #ТелеканалРада #Парламент #Верхов...

3

Кулеба назвав ключову тему зустрічі Зеленського та Байдена.

Кулеба назвав ключову тему зустрічі Зеленського та Байдена.

МЗС України активно працює задля організації поїздки Володимира Зеленського до США. Дмитро Кулеба переконаний, що цей візит може багато змінити у відносинах країн. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 ...

2

У Криму режим надзвичайної ситуації через сильні зливи, люди перепливають вулиці.

У Криму режим надзвичайної ситуації через сильні зливи, люди перепливають вулиці.

В окупованому Криму вже кілька днів вирує негода. Сильна злива затопила Керч та Євпаторію. Люди вимушені перепливати вулиці. Через це на півострові оголосили режиму надзвичайної ситуації. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagra...

2

Реформа децентралізації та розвиток інфраструктури у гірських регіонах України.

Реформа децентралізації та розвиток інфраструктури у гірських регіонах України.

Програма ПолітикаUA 18.06.2021 Гість студії Максим Заремський, народний депутат України Тема: Законодавчі ініціативи #ТелеканалРада #ПолітикаUA

Перехресний допит Василя Вірастюка, народного депутата від партії  «Слуга народу».

Перехресний допит Василя Вірастюка, народного депутата від партії «Слуга народу».

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1