У Києві «закрили на замок» російський центр

ZIK

Російський центр

Російський центр

Члени організації «Чорний комітет» у суботу обмотали ланцюгом ворота Російського центру науки і культури в Києві та закрили їх на замок.

Про це організація написала на своїй сторінці у Facebook.

«Активісти «Чорного комітету» закрили Російський центр науки і культури в Києві. Ворота установи було обмотано ланцюгом та закрито замком. Також на установу було наклеєно листівку з гаслом «Смерть Росії!», – йдеться у повідомленні.

В організації пояснили свій вчинок тим, що Російський центр є «офіційною урядовою організацією РФ, яка займається антиукраїнською пропагандою, проводить курси російської мови, організовує поїздки українських дітей на територію держави-агресора».

«Ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України», – наголосили там.

Раніше члени організації «Чорний комітет» у різдвяну ніч облили червоню фарбою Російський центр науки і культури в Києві.

Як відомо, в серпні 2017 року Російський центр науки та культури в Києві відправив близько 70 учнів українських шкіл до Москви та Санкт-Петербурга.

Читайте також: «Роснєфть» продала всі свої українські заправки