Росія – спонсор “Л/ДНР”: пропагандист Кремля обмовився про підтримку терористів

ВСВІТІ 10

Російський пропагандист, головний науковий співробітник Інституту країн США і Канади РАН Володимир Батюк обмовився про те, що терористи “Л/ДНР” отримують фінансування ззовні, без якого вони не змогли б воювати (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Однак, щоб зам’яти сказане ним, він тут же перевів тему і звинуватив захід України в дестабілізації ситуації у східній Європі. Своїми безглуздими роздумами він поділився в ефірі радіостанції “Ехо Москви”.

Необачне зізнання він зробив, розповідаючи про те, що військові бандформування окупантів Донбасу стали яскравим прикладом ефективного ведення гібридної війни.

“Буквально за кілька місяців якісь там ополченці, бомжуватого вигляду дядечки з касками на головах перетворилися в досить дієздатні збройні сили, здатні на рівних боротися зі Збройними силами України… Дуже швидко, звісно, не без допомоги ззовні, не без фінансового та іншого сприяння ці якісь недержавні повстанці, ополченці, активісти і ще хтось можуть перетворитися на регулярні збройні сили”, – сказав Батюк.

Але помітивши, що він бовкнув зайве, пропагандист тут же переключився на тему вільної України, висунувши їй абсолютно безпідставну претензію про здатність спровокувати глобальний конфлікт.

“На сході Європи – це не тільки Прибалтика, це і західні райони України, наприклад, ті ж самі – там ось цього матеріалу, що горить, для якихось міжетнічних конфліктів, які можуть дуже швидко вийти на досить серйозний рівень, хоч греблю гати. І ось ця обставина теж додає нестабільності та непередбачуваності”, – цинічно підсумував Батюк.