Комбінація Pfizer після AstraZeneca ушестеро ефективніша, ніж дві ін’єкції останньої – дослідження.

Змішана вакцинація спочатку препаратом AstraZeneca, а потім Pfizer проти COVID-19 підвищила рівні антитіл ушестеро у порівнянні з двома дозами AstraZeneca. Про це свідчать дані досліджень з Південної Кореї, передає Reuters.

У дослідженні взяли участь 499 медичних працівників – 100 отримали змішані дози, 200 отримали дві дози вакцини Pfizer/BioNTech (22UAy.DE), а решта отримали дві ін'єкції AstraZeneca.

Британське дослідження, проведене в минулому місяці, показало аналогічні результати – ін'єкція AstraZeneca, за якою послідувала Pfizer, викликали кращу відповідь Т-клітин і вищий рівень антитіл, ніж введення доз у зворотному порядку.

Згідно з даними південнокорейського дослідження, жодна з груп не продемонструвала зниження активності «коктейлю»з вакцин проти варіанту «альфа», вперше ідентифікованого в Великобританії, але титр нейтралізації знизився у 2,5-6 разів проти «бета», «гамма» і «дельта», вперше виявлених в Південній Африці, Бразилії та Індії відповідно.

Нагадаємо: раніше цього місяця МОЗ Ізраїлю заявило, що вакцина Pfizer захищає проти «дельти» на 39%.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...