У Кремлі назвали «камінь спотикання», що заважає зустрічі Зеленського і Путіна.

У Кремлі заявляють, що президент Росії Володимир Путін готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, але є «камінь спотикання», який заважає цьому.

Як заявив речник Кремля Дмитро Пєсков в ефірі телеканалу «Росія 1», перешкодою в організації зустрічі Путіна і Зеленського є «небажання Києва» виконувати Мінські угоди.

«Президент Росії, що називається, був готовий вчора. І тут камінь спотикання який? ... Україна не хоче виконувати Мінські домовленості, Україна хоче Мінські домовленості замінити чимось ще… І, крім цього, також не хоче виконувати, наприклад, домовленості, які в Парижі були досягнуті вже ... три роки тому», – цитують Пєскова російські ЗМІ.

Україна і її міжнародні партнери постійно вказують, що саме Росія порушує практично всі свої зобов’язання за всіма трьома пакетами Мінських домовленостей, зокрема, видаючи свої паспорти жителям окупованих частин Донбасу.

Раніше, 5 вересня, в Кремлі заявили, що, мовляв, із боку Києва немає «взаємної політичної волі» до поліпшення відносин із Москвою. Як заявив речник президента Росії Дмитро Пєсков, Володимир Путін, мовляв, свою політичну волю до цього «підтвердив і перепідтвердив» і готовий зустрічатися з Володимиром Зеленським.

Але при цьому речник наголосив, що підготовка такої зустрічі впирається в тему окупованого Росією українського Криму – адже, нагадав він, в Офісі президента України Кремлеві кажуть, що Зеленський хоче обговорювати Крим.

Наприкінці квітня Пєсков також заявляв, що в перебігу ймовірної зустрічі Путін, крім того, не буде готовий обговорювати з Зеленським і ситуацію на Донбасі. Як заявляв також речник Кремля, зустріч Зеленського з Путіним навряд чи буде можлива цього року.

Зеленський, який іще з часів передвиборної кампанії постійно говорить про бажання особисто зустрітися з Путіним, наголошує, що серед тем розмови обов’язково мають бути питання окупованих Криму й частини Донбасу, а також українських в’язнів, захоплених на цих територіях.

Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Україна пропонує Росії знижку у 50% на транзит газу. Якщо країна-агресорка погодиться – ціна на нього може суттєво впасти. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал ...

1 25

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Мовознавець лицарського гарту, законодавець сучасної культури мови, кодифікатор правописних норм, перекладач, журналіст, професор, академік та розвінчувач ліберального гасла "єдина країна - єдіная страна". Про Олександра Пономарева - ідеолога агре...

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі  «червоної»  зони /включення.

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі «червоної» зони /включення.

Київ за кілька днів може перейти до "червоної» зони карантину. Прогнозує столичний голова Віталій Кличко. У п'ятницю Комісія з надзвичайних ситуацій мала узгодити точну дату, натомість затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які запровадять ...

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Вакцинація наразі є єдиним шляхом ефективної боротьби з коронавірусом. Але до цього треба звичайно додати і протиепідеміологічні заходи. Читати на сайті:

Зеленський ще остаточно не визначився, –  «слуга народу»  Фролов про ймовірну відставку Тарана.

Зеленський ще остаточно не визначився, – «слуга народу» Фролов про ймовірну відставку Тарана.

У ЗМІ у вересні з'явилася інформація про те, що міністра оборони Андрія Тарана можуть відправити у відставку. Однак щодо цього питання Володимир Зеленський ще остаточно не визначився. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал он...

1

Повінь в Іспанії: будинки затоплені, а авто пливуть вулицями.

Повінь в Іспанії: будинки затоплені, а авто пливуть вулицями.

Іспанський регіон Аліканте раптово накрила повінь. Стихію спричинила величезна кількість опадів. Через це вулиці перетворилися на канали, затоплені водою. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Ка...

3 19