Кадрове перезавантаження органів прокуратури завершено.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Так, Венедіктова розповіла про процес реформування органів прокуратури, розпочатий у 2019 році. Зараз його основний етап, пов'язаний з кадрової перезавантаженням, завершено.

"Ми закінчили атестацію прокурорів на тих же правилах і за підтримки міжнародних партнерів, з якими починали цю процедуру. Із понад 11 тисяч прокурорів, які взяли у ній участь, 7 157 – успішно подолали всі етапи. На часі наповнення системи новими кадрами – переважно юристами, які досі не працювали в прокуратурі. Конкурсний добір відбуватиметься на рівні окружних прокуратур, який стане стартовим для тих, хто хоче працювати в інституції. Крім цього, ми плануємо зміни до законодавства, що відкриють можливість брати на роботу також випускників вишів", - розповіла Ірина Венедіктова.
Генпрокурор наголосила, що торік українська прокуратура вперше в історії отримала Стратегію розвитку, яка є дорожньою картою для кадрового та інституційного удосконалення органу. Також зараз триває робота над Концепцією розвитку кримінальної юстиції та органів правопорядку. В планах зміни до кримінального процесуального законодавства для забезпечення швидкого та ефективного розслідування із дотриманням прав людини.

Генпрокурор також акцентувала увагу на пріоритетних напрямах – антикорупційному, протидії воєнним злочинам та злочинам у військовій сфері, захисту екології, боротьбі з кіберзлочинами та домашнім насильством.
Продовжується підготовка системи оцінювання якості роботи прокурорів за об’єктивними критеріями та розробка стандартів їх діяльності. Підвищить ефективність роботи також впровадження електронного кримінального провадження. "Ми прагнемо створити прокуратуру європейського зразка, у внутрішніх процедурах функціонування якої враховано кращі міжнародні практики, стандарти та рекомендації", - наголосила Генпрокурор. Ірина Венедіктова також підкреслила, що важливим євроінтеграційним маркером є також розвиток антикорупційних органів України. "Одним із ключових пріоритетів і подією цього року є обрання Конкурсною комісією керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в прозорий і транспарентний спосіб. Ми сподіваємось, що з новим очільником САП буде дієвим, незалежним органом з високою суспільною довірою", - заявила Генпрокурор. Вона зазначила, що відповідність конкурсної процедури високим міжнародним стандартам забезпечується, зокрема, призначенням Радою прокурорів до конкурсної комісії авторитетних міжнародних та українських фахівців: Романа Куйбіди – відомого експерта; Нони Цоцорії – колишньої судді Європейського суду з прав людини; Драго Коса – колишнього голови GRECO та Антикорупційної комісії Словенії; Томаса Фаєрстона – американського юриста, партнера міжнародної юридичної компанії Baker McKenzie, а також призначенням Верховною Радою України інших 7-ми членів комісії. Наразі відбувається прийом документів від конкурсантів, який триватиме до 15 лютого.

У четвер, 11 лютого 2021 року, генеральний прокурор Ірина Венедіктова взяла участь у Сьомому засіданні Ради асоціації Україна - ЄС в м.Брюссель (Королівство Бельгія). Захід відбувся під головуванням Високого представника Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля і за участю Олівера Варгеї - Комісара ЄС з питань сусідства і розширення.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі

Литва планує продовжувати надавати військову допомогу Україні.

Литва продовжуватиме надавати Україні військову допомогу, в тому числі летальну зброю. Запис Литва планує продовжувати надавати військову допомогу Україні спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

Патріот Донбасу

Пожежа в чернівецькій лікарні: помер ще один пацієнт.

Пожежа в чернівецькій лікарні: помер ще один пацієнт.

Внаслідок пожежі, яка сталася 27 лютого у міській клінічній лікарні №1 Чернівців, загинули двоє людей. Рятувальники повідомили, що другий пацієнт, який отримав 75% опіків тіла, помер у лікарні. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Faceboo...

1

Політичне токшоу ДІЙОВІ ОСОБИ  - 04.03.2021

Політичне токшоу ДІЙОВІ ОСОБИ - 04.03.2021

Ведуча: Лариса Губіна Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

2

Коли очікується закінчення пандемії: прогноз ВООЗ

Коли очікується закінчення пандемії: прогноз ВООЗ

Закінчення пандемії COVID-19 очікується на початку 2022 року, повідомив глава Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге. Але після цього вірус не зникне повністю, а й далі циркулюватиме. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Faceboo...

Перехресний допит Тимофія Милованова: про гроші МВФ, Байдена та Зеленського.

Перехресний допит Тимофія Милованова: про гроші МВФ, Байдена та Зеленського.

Місія Міжнародного валютного фонду завершилася 13 лютого, однак жодних домовленостей щодо траншу так і не вдалося досягнути. У МВФ підкреслили, аби відбувся перегляд програми, Україні потрібен більший прогрес. Читати на сайті:

Борщ потрапив до рейтингу найкращих супів світу за версією CNN.

Борщ потрапив до рейтингу найкращих супів світу за версією CNN.

Український борщ став однією з найсмачніших перших страв за версією CNN. Видання склало власний список 20 найкращих супів світу. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegr...

1 2

Політичне ток-шоу  «Велика Політика»

Політичне ток-шоу «Велика Політика»

Ведуча: Анна Мірошниченко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

1