Усі школи України можуть піти на канікули раніше і невідомо на скільки – Ляшко.

Осінні канікули в усіх школах України можуть розпочатися на тиждень раніше, з 18 жовтня .Перенести відочинок школярів Міністерству освіти і науки запропонувала Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НЕС).

Коли канікули мають закінчитись – наразі рішення немає. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Держкомісія ТЕБ та НС рекомендувала МОН розіслати в регіони лист з рекомендацією перенести початок канікул на тиждень раніше – з 18 жовтня.

" Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес ", – пояснив міністр.

А от коли школярі мають повернутися з відпочинку – наразі рішення немає.

"Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення ", – зазначив Ляшко.

Як пояснив міністр, навчання пов'язане з великою кількістю контактів серед дорослих. За його даними, зазвичай уже за п'ять днів після початку канікул чи призупинення навчання кількість нових хворих зменшується.

Згідно з графіком Міністерства освіти і науки, осінні канікули у цьому навчальному році мають тривати тиждень, з 25 до 31 жовтня . Але це рекомендація, місцева влада або адміністрація школи можуть на власний розсуд переносити канікули по датах і збільшувати їхню тривалість.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, у деяких областях та регіонах вже вирішили почати канікули раніше, зокрема, у Харкові і області, у Сумах, Херсоні, Кропивницькому. Причини місцева влада називає різні. Хтось – через складну ситуацію з захворюваністю на коронавірус, хтось – через проблеми з опаленням. А десь вирішили об'єднати канікули зі святковими днями 14-15 жовтня.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко наприкінці заявляв, що навіть за умови рівня вакцинації серед співробітників шкіл можуть відправити на вимушені канікули як окремий клас, так і всю школу. Клас – якщо захворіє хтось із учнів. Школу – якщо таких класів буде понад 50%.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Смерть кожні 5-ть хвилин. Румунія зволікала із проведенням вакцинації від COVID-19, провалила кампанію і тепер має сумні наслідки. Бракує місць у лікарнях і трун для поховання небіжчиків. Дійшло навіть до запровадження комендантської години в окре...

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Рада на пів кроку наблизилася до ухвалення держбюджету на 2022-ий. У середу депутати проголосували у першому читанні постанову бюджетного комітету, а далі зайшли у поправки, на розгляді яких наполягали в опозиції. Їх там понад 3 тисячі.Хоча спершу...

1 2

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Запровадження надзвичайних заходів у енергетиці, які в окремих Областях запровадили місцеві органи влади, нічого критичного не означають, сказав прем'єр Шмигаль. Це лише дало змогу бюджетним організаціям та іншим споживачам газу за спрощеною проце...

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Народні депутати в першому читанні підтримали проєкт Держбюджету на 2022 рік. Бюджет не кардинально перерозподіляє фінансові ресурси. Читати на сайті:

1

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

Патріотичний флешмоб заполонив українські соцмережі. Про Бандеру співають школярі, студенти, спортсмени та зірки. Одному з роликів навіть приписали виховну функцію ватної вчительки. Та виявилося, що пісня "Батько наш Бандера, Україна-мати" нічого ...

У  «Дії»  стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

У «Дії» стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

Користувачі державного сервісу "Дія" сьогодні відчули чималі незручності. Вкотре. Програма або не працювала, або ледь-ледь виявляла ознаки життя. А все через користувачів із червоних зон, повідомляють у службі технічної підтримки застосунку. Тисяч...