В інноваціях починається серйозна криза — експерти

За словами експертів, якщо всі прогнози збудуться, то ринки можуть впасти.

"Зелена" енергетика програє традиційній, Азія запустить цифрового конкурента долару, а штучний інтелект втратить свою актуальність. Про прогнози на 2020 рік повідомляє AIN.UA, посилаючись на інвестиційний банк Saxo Bank.

Відновлювана енергетика завжди була сильним конкурентом для світової нафтогазової індустрії. Однак у 2020-му середнє повернення інвестицій до "чистої" енергетики, згідно з прогнозами, буде дуже низьким.

"До 2020 року ми побачимо, як зміняться прогнози щодо інвестицій, оскільки ОПЕК продовжує скорочувати видобуток ресурсів, нерентабельні сланцеві заводи США уповільнюють обсяги видобутку, але в той же час попит в Азії знову зростає", - йдеться в повідомленні.

Разом з відновлюваною енергетикою, свою актуальність ризикує втратити штучний інтелект, який довгий час привертав увагу акціонерів. За словами Франсуа Шоле, одного з лідерів співтовариства технології "глибокого навчання", темпи прогресу в цій сфері знизилися до п'ятирічного мінімуму.

Щоб замінити долар в якості резервної валюти, Азія запустить нову цифрову — Asian Drawing Right.

"Вона буде працювати на блокчейні, але не буде використовуватися для широкої торгівлі — лише буде еквівалентом валют і золота в центральних банках регіону", - пояснюють експерти.

Очікується, що в результаті введення цієї валюти, долар подешевшає на 30% по відношенню до золота.

Згідно з прогнозами банку, Сполучені Штати Америки запустять Перший Американський Податок на товари іноземного виробництва.

"Він скасує всі існуючі тарифи і замість цього встановить єдиний податок на додану вартість в розмірі 25% на всі валові доходи на ринку США, отримані з іноземного виробництва", - зазначають в дослідницькому центрі. В результаті цього, американські корпорації прагнутимуть перенести виробництво, щоб уникнути податку.

Читайте також: Штучний інтелект попередив про те, що може завдати шкоди людям

Раніше повідомлялося, що за минулорічними оцінками Всесвітнього економічного форуму, формувати світову економіку будуть наступні ключові технології: штучний інтелект та робототехніка, мережева віддалена зв'язок, віртуальна і розширена реальність, блокчейн, наноматеріали, передавачі енергії, нові обчислювальні технології, біотехнології, нейротехнологии і геоинженерия.

Докладніше про необхідність реформування сфери інтелектуальної власності в Україні та поточної ситуації в ній читайте у матеріалі Юлії Самаевой "Неінтелектуальні ігри" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Водіїв у Японії за розмову по телефону відправлять у в'язницю на рік.

Японським водіям тепер загрожує більш суворе покарання за користування телефоном під час руху, ніж раніше.

1

Перехід на екологічний автотранспорт: що пропонують у ВР.

До Верховної Ради подали законопроект №2532, яким планується створити відповідні умови для переходу на екологічний транспорт до 2030 року.

2

ТОП-15 найдешевших автомобілів в Україні 2019 року

Сьогодні, щоб дозволити собі навіть найдешевше нове авто, потрібно мати в кишені щонайменше $10 тисяч.

3

Facebook запускає проект проти фейків в Україні

Соцмережа Facebook у першому півріччі 2020 запустить в Україні програму перевірки інформації, яка буде виділяти маніпуляції і фейки у стрічці новин. «Ми відповідним чином будемо графічно виділяти її і попереджати людей, що вона може бути маніпулят...

2 1

США випробували ракету- «вбивцю» російських С-400: з'явилися фото і відео.

Нові ракети матимуть дальність ураження щонайменше 500 км

6 22

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie