«Львів – не політична арена. Це його мешканці і їхні інтереси мають бути на першому місці», – Зінкевич

Робота місцевої влади має базуватися не на політичних іграх, а винятково на вирішенні господарських питань і представленні інтересів мешканців міста.

Саме це буде в основі роботи нового громадського руху «ВАРТА», – заявив його координатор Ігор Зінкевич в ефірі програми «Говорить Великий Львів».

Як розповів, у «ВАРТУ» об’єдналися громадські організації, які вже кілька років поспіль взаємодіють між собою – для допомоги армії, збереження порядку у Львові у 2014 році після Ночі гніву.

«І зараз, коли почалася епідемія, ми знову об’єдналися, щоб допомогти лікарям. Зрозуміли, що насправді вже давно діємо разом, адже кожен по-своєму намагається вирішити важливі питання для львів’ян», – наголосив Зінкевич.

Зараз же, за його словами, у Львові є ще одна ситуація, яка потребує спільних дій.

«Міська господарка зараз – це вічні корки на дорогах, це точкові забудови, коли на одному місці, на одному клаптику землі будують і будують. Але що робить нинішня мерія – займається політикою, а не вирішенням реальних проблем. Діє певна політична більшість, яка блокує практично всі ініціативи адекватний депутатів, які намагаються у Львові щось змінити, бути справжніми представниками громади та передусім дбати про інтереси мешканців. Львів у піковій ситуації, яку треба негайно змінювати», – переконаний Ігор Зінкевич.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM

Новини по темі

Жыве Беларусь!

Біларусь ніколи вже не буде колишньою. У ці дні в країні народжується нове громадянське суспільство, яке винесе на поверхню нових лідерів. Білоруси зараз б'ються не проти Лукашенка, а за свою незалежність. Навіть якщо Лука переможе, все буде недар...

1 2

СБУ викликала Стерненка на вручення обвинувального акта.

Також прокурор приніс до суду постанову про зміну групи прокурорів

1

Призначено дату позачергового засідання Ради

Засідання призначене на 25 серпня

1

Єгеній Білоножко: ​Російські снайпери та радянські традиції.

тяжело в учении легко в бою Час від часу Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що російське окупаційне командування продовжує здійснювати заходи, спрямовані на підвищення бойової спроможності своїх військ (спайперів ...

1

ЦВК не виключає проведення виборів на підконтрольному Донбасі 25 жовтня.

Для проведення виборів повинні бути дозволи від Військово-цивільних адміністрацій

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie