Лихоманка Ебола в Конго: кількість випадків зараження зростає

Сегодня
Лихоманка Ебола в Конго: кількість випадків зараження зростає

Міністерство охорони здоров'я Демократичної Республіки Конго (ДРК) повідомило про 11 нових випадків зараження вірусом Ебола. Про це повідомляє Reuters.

Випадки зафіксували в місті Бикор, розташованому в Екваторіальній провінції на північному заході країни. Раніше повідомлялося лише про 14 офіційних підтверджень зараження.

17 травня випадок хвороби було зафіксовано в Мбандаці – великому міському центрі, що має автомобільне та авіасполучення з іншими містами країни. Це підвищує ризик поширення вірусу всередині країни і всього регіону. На глобальному рівні ризик залишається низьким.

Наразі надійшли повідомлення про понад 40 випадків БВВЕ в ДРК.

Хвороба, викликана вірусом Ебола, також відома як геморагічна лихоманка Ебола, – гостра вірусна висококонтагіозна хвороба. Рідкісне, але вкрай небезпечне захворювання. Спалахи епідемії зафіксовано в Центральній і Західній Африці, летальність становила від 25 до 90% (в середньому 50%). Надійної та єдиної вакцини від лихоманки Ебола наразі не існує, але країни вже всерйоз зайнялися вакциною через спалах хвороби в 2015 році.

Раніше ООН і влада Демократичної Республіки Конго повідомили, що очікують прибуття в країну додаткових фахівців, щоб запобігти поширенню епідемії Ебола.