Затвердили знижені «зелені» тарифи

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг, ухвалила зменшення "зеленого" тарифу, згідно закону, який напередодні підписав президент.

Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні 1 серпня

"1 серпня відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому було ухвалено рішення прийняти постанову НКРЕКП "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб'єктів господарювання" (з 01 серпня 2020 року)", - сказано у повідомленні на сайті установи.

"Це технічне рішення, яке приймається на виконання прийнятого і набутого чинності закону. З метою уникнення часового розриву ми приймаємо рішення саме сьогодні", - зазначала на засідання в.о голови Нацрегулятора Оксана Кривенко.

21 липня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел, який покликаний знизити та реструктуризувати "зелений" тариф. 31 липня президент Володимир Зеленський підписав закон.

Новини по темі

Пепел меховых шапок стучит в их сердца

Поскольку партия «Родина» всегда была за то, чтобы не было богатых, а не за то, чтобы не было бедных, то мощный толчок развитию IT-индустрии в Украине собираются дать, увеличив налоги. В 8 раз. Охамевшие от безнаказанности мажоры-айтишники должны ...

1 5

Розслідування про цінову поведінку в Бурштинському енергоострові не завершено.

ДТЕК готує опротестування на попередні висновки АМКУ

1 1

Скільки коштує одягнути дитину в школу

Цьогоріч зібрати у школу дівчинку батькам обійдеться у середньому 1400 грн. На одяг школяра потрібно витратити приблизно 1360 грн.Блузка для школярки коштуватиме 165 грн. Таких знадобиться дві. За спідницю доведеться заплатити 170 грн, туфлі - 300...

1

Україна вперше з 2014 року відновила експорт електроенергії в Білорусь.

У липні 2020 року відновився експорт електроенергії до Білорусі - вперше з вересня 2014 року. Даний показник за липень склав 12 млн кВт·год - 9% від всього обсягу експорту з України.

2

Навколо Києва побудують нову обхідну дорогу: подробиці та відео.

Також планується будівництво моста через Дніпро

4 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie