У 430 000 автомобілів Hyundai може загорітися двигун.

Компанія Hyundai відкликає в США майже 430 000 автомобілів через ризик загоряння двигуна. Чи буде оголошена така сервісна кампанія в інших країнах – поки не відомо.

Під це відкликання, зокрема, потрапили седани Hyundai Elantra 2006-2011 років випуску і універсали Elantra Touring 2007-2011 років випуску. У них в модуль Антиблокувальної системи (ABS) може потрапити волога, статися коротке замикання, в результаті чого в кінцевому підсумку збільшується ризик загоряння двигуна. Причому, це може статися навіть якщо автомобіль стоїть, а не рухається.

За даними NHTSA, в Сполучених Штатах було зареєстровано кілька випадків загоряння двигунів у Elantra. Ніхто з людей не постраждав.

Hyundai обіцяє ретельно перевірити всі седани і універсали Elantra, які потрапили під відкликання. При виявленні дефекту його безкоштовно усунуть. Доки автомобілі Elantra не перевірені, Hyundai просить їхніх власників не паркуватися під відкритим небом (мабуть, щоб не потрапила волога).

Нагадаємо, що зараз NHTSA розслідує ще приблизно 3000 скарг власників автомобілів Hyundai і Kia. Причина – загоряння двигунів.

Новини по темі

Хижак з пір'ям. У США відкрили новий вид динозаврів

Група американських палеонтологів описала новий вид динозаврів з сімейства дромеозаврид, який назвали Dineobellator notohesperus.

1

Ford і GE розпочнуть виробництво апаратів ШВЛ

Американський автовиробник Ford налагоджує виробництво апаратів ШВЛ спільно з промисловою групою General Electric (GE).

1

Чим закінчиться пандемія коронавірусу — п’ять сценаріїв.

Почти миллион зараженных и 44 тыс. погибших, а вы все еще не верите в коронавирус?

3

Чим закінчиться пандемія коронавірусу — п’ять сценаріїв.

Майже мільйон заражених і 44 тис. загиблих, а ви досі не вірите в коронавірус?

1

Компанія Subaru тимчасово зупинить випуск автомобілів.

Зупинка заводів у Японії пов'язана з пандемією коронавірусу.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie