Заснований українцем стартап GitLab провів успішне ІРО, залучивши більше грошей, ніж планував.

Американський розробник програмного забезпечення GitLab Inc, співзасновником якого є харків’янин Дмитро Запорожець , провів IPO на $801 млн, розмістивши акції за ціною вище заявленого діапазону, передає Інтерфаксз посиланням на повідомлення компанії.

В ході IPO було продано загалом 10,4 млн акцій за ціною $77 за папір, повідомила компанія. Сам GitLab розмістив 8,42 млн акцій, і ще 1,98 млн паперів продав інвестор, афілійований з засновником компанії.

Спочатку GitLab розраховував розмістити акції за ціною $55-60, проте 12 жовтня підвищив ціновий діапазон розміщення до $66-69 за папір.

При ціні в $77 за акцію GitLab оцінено в $11 млрд, повідомляє Bloomberg.

Папери GitLab почнуть торгуватися на біржі Nasdaq під тікером «GTLB» з 14 жовтня.

Gitlab, заснований в 2014 році, є оператором онлайн-платформи DevOps, що дозволяє її користувачам спільно працювати над проектами. Кількість клієнтів компанії складає близько 3600, серед них Goldman Sachs, UBS, Nvidia і Thomson Reuters.

Компанія зафіксувала чистий збиток у розмірі $69 млн за шість місяців, що завершилися 31 липня, при виручці в $108 млн. Минулого року її збиток склав $44 млн, виручка – $64 млн.

Кошти, залучені в рамках IPO, Gitlab планує направити на загальнокорпоративні цілі і використовувати як оборотний капітал. Основною метою IPO було підвищення впізнаваності компанії, а також виведення акцій на відкритий ринок, йдеться в проспекті IPO.

Раніше повідомлялося, що розробник програм GitLab у ході IPO може бути оцінений в $8,6 млрд.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

«Розіп'яті снігурі»  врятували Україну від Москви, Грани правды.

«Розіп'яті снігурі» врятували Україну від Москви, Грани правды.

Під час російського вторгнення нашу країну врятували "розіп'яті снігурі". Жодної іронії. Україну врятувала відсутність у Росії якісної експертизи з українського питання, що може тверезо оцінити країну. Читати на сайті:

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Руслан Стефанчук веде Перше засідання погоджувальної ради під його керівництвом.

Руслан Стефанчук веде Перше засідання погоджувальної ради під його керівництвом.

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Про головне за 10:00: Кадрові ротації в КабМіні

Про головне за 10:00: Кадрові ротації в КабМіні

У випуску "Про головне" за 18 жовтня станом на 10:00 – В Кабміні знову планують ротації. Чергові кадрові перестановки в Уряді мають обговорити сьогодні депутати фракції "Слуга Народу" під час засідання фракції. Про те, що крісла хитаються під щона...

Україна купує сала в рази більше, ніж продає. В чому причина, та як змінити ситуацію

Україна купує сала в рази більше, ніж продає. В чому причина, та як змінити ситуацію

Сало дорожчає. До кінця року національний продукт стрибне в ціні. Хоча й зараз подекуди сало вже дорожче за м'ясо. Усе через те, що подорожчали корми. Тож зросла і собівартість свинини. І вона вже від 40 до 45 гривень за кіло. У Європі – розцінки ...

Перспективи зустрічі Зеленського та Путіна – погані.

Перспективи зустрічі Зеленського та Путіна – погані.

Речник Путіна Дмітрій Пєсков вкотре звинуватив Київ у небажанні сприяти такій зустрічі. А ще у гальмуванні виконання Мінських домовленостей. Пєсков заявив, що Зеленський нібито перекручує документ, підписаний у білоруський столиці у 2015 році, і б...