Зеленський доручив Кабміну врегулювати діяльність медіа в Україні.

Кабмін розробить стандарти і вимоги для новин.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів законопроект про вимоги і стандарти новин до 31 грудня 2019 року.

Відповідний указ №837/2019 оприлюднено прес-службою президента в суботу. Згідно з текстом документа, Кабмін зобов'язаний розробити і внести на розгляд Верховної Ради низку законопроектів, які регулюють діяльність медіа в країні.

"Розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроектів щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, передбачивши, зокрема, положення про вимоги та стандарти новин, механізми запобігання розповсюдження недостовірної, спотвореної інформації, її спростування", - йдеться в тексті указу.

Також від Кабміну очікуються розробка законопроектів, згідно з якими фізичним і юридичним особам країни-агресора буде заборонено володіти або фінансувати медіа в Україні.

Крім того, Кабмін повинен передбачити посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію.

Читайте також: Влада—преса: заступ за межу

Раніше повідомлялося про те, що Кабмін створив Національну комісію зі стандартів української мови. Також для видавців шкільної літератури запровадили стандарти на виготовлення підручників і навчальних посібників.

Новини по темі

Зеленський: На зустрічі в «нормандському форматі» хотів би обговорити терміни справжнього припинення вогню на Донбасі, а не «фейкового» .

Президент Володимир Зеленський заявив, що хотів би обговорити на зустрічі в "нормандському форматі" перспективу досягнення справжнього припинення вогню на Донбасі, з чіткими термінами і зобов'язаннями сторін.

1

«Слава таким героям» . висловив співчуття родині загиблого на Донбасі командира 128-ї бригади Коростельова.

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття родині загиблого на Донбасі командира 128-ї бригади Євгена Коростельова.

2

Чотири «велетні» української політика, або Не Рада, а БДСМ.

Перший - купує жінок для плотських утіх. Каже, що медіа втрутились в його "особисте життя" і погрожує ув'язненням журналістам

1

Канада найближчим часом зніме санкції з Портнова. Шевченко.

Уряд Канади може найближчим часом зняти санкції стосовно колишнього заступника глави Адміністрації Президента часів президентства Януковича Андрія Портнова.

3

Зеленський відкрив міст в Станиці Луганській

Президент України Володимир Зеленський прибув на єдиний пункт пропуску між підконтрольної Києву частиною Донбасу і "ЛНР", де відбулося відкриття мосту.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie