Савченко доставлять до суду для відбору біологічних зразків

Сегодня
Савченко доставлять до суду для відбору біологічних зразків

Позафракційний народний депутат Надія Савченко буде доставлена до Шевченківського районного суду Києва в середу, о 13:00, повідомляє прес-служба парламентаря.

"Завтра, 18.04, о 13:00 в Шевченківський р-ний суд буде доставлена Надія Савченко" у справі: про відбір біологічних зразків ". Зал судових засідань 406", – повідомляється на сторінці депутата в соцмережі Facebook.

Нагадаємо, в понеділок, 16 квітня, сестра Надії Савченко Віра повідомила, що Надія відновила голодний протест, однак готова до процедури проходження поліграфа.

Раніше, в п'ятницю, 13 квітня, Надія Савченко не змогла закінчити допит процедуру перевірки на детекторі брехні через стан здоров'я.

У свою чергу в СБУ повідомили, що їхнє Головне слідче управління в рамках розслідування справи "Савченко-Рубана" проводить 13 експертних досліджень зброї, боєприпасів, вибухових речовин, відео- і аудіоматеріалів, виступів і публічних закликів, в тому числі, комісійну судово-психологічну експертизу по перевірці правдивості показань народного депутата Надії Савченко.