Рисоіл-Херсон. Стало відомо, хто стане концесіонером Херсонського морського порту

Грузинсько-швейцарський консорціум став переміг у конкурсі на концесію Херсонського морського порту.

Компанія Рисоіл-Херсон стала переможцем концесійного конкурсу Херсонського морського порту, надавши найкращі умови, повідомили у Кабінеті міністрів.

У Кабміні зазначили, що умовами передбачені висока ставка змінного концесійного платежу7%), сума фіксованого концесійного платежу у 12 млн грн та інвестиційні зобов’язання — майже 300 млн грн.

Про проведення концесійного конкурсу було оголошено 12 вересня 2019 року.

ТОВ Рисоіл-Херсон — консорціум у складі ТОВ Петро Ойл енд Кемикалс — 60%входить до групи компаній Georgian industrial Group, GIG, Грузія) і українського портового оператора АТ Risoil S.A.Швейцарія) — 40%.

Заявки на участь у конкурсі також подавали компанії Busserk Liman Isletme LojТуреччина), ТОВ Спеціальна компанія Морський порт Херсонконсорціум Аскет Шиппінг і Глобал-Грейн, Україна), ТОВ УкрморпортУкраїна).

Новини по темі

Всі здорові. У Житомирі закінчується карантин для будівельників з Китаю, яких перевіряли на коронавірус

У Житомирі у працівників, які повернулися з Китаю на будівництво об'їзної дороги, завершується карантин, і всі вони здорові.

1

Віцеспікер Ради анонсував законопроєкт, що дозволяє розглядати скасування законів України на референдумі.

У Верховній Раді зареєструють законопроєкт, що дозволяє розгляд питань про скасування конкретних законів України на всеукраїнському референдумі.

Гороскоп на завтра. Астрологи розповіли, що принесе удачу знакам зодіаку

Місяць в зростаючій фазі сприяє зростанню енергії і примноженню добробуту. Тому в суботу найкраще зайнятися питанням капіталовкладення.

Мексика підтвердила перші два випадки коронавірусу

Влада Мексики підтвердила перші два випадки зараження коронавірусом COVID-19 в країні.

1

Виручка від продажу музики в США перевищила $ 11 млрд.

Крім стрімінгових сервісів, продажі ростуть тільки в сегменті вінілових платівок.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie