У МВФ заявили про повернення світової економіки до стану Великої депресії.

У МВФ заявили про повернення світової економіки до стану Великої депресії

Така тенденція вже почалася

Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що нове дослідження МВФ порівнює економіку з «бурхливими 1920-ми роками» і крахом ринку 1929 року та засвідчило, що така тенденція вже почалася.

Світова економіка ризикує повернутися до стану Великої депресії. Про це сказала директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва 17 січня у Вашингтоні, пише The Guardian.

За словами голови МВФ, світова економіка може повернутися в епоху Великої депресії через нерівність між різними групами населення всередині країн і нестабільність фінансового сектора.

«Розрив у нерівності між країнами за останні 20 років суттєво скоротився, і це чудова новина. Проте водночас розбіжності всередині країн, навпаки, виросли. За приклад візьміть Велику Британію, у якій 10% найбагатших громадян володіють таким же сукупним багатством, як і 50% найменш заможних», – пояснила Георгієва.

На її думку, надмірна нерівність в доходах населення всередині країн може завадити зростанню економіки, призвести до «політичних потрясінь» і вкоренити популізм.

«Певною мірою ця тривожна тенденція нагадує ранню частину XX століття – коли сили технологій та інтеграції призвели до першого позолоченого віку, бурхливих 20-х років і, зрештою, фінансових катастроф», – пояснила Георгієва.

Протягом наступного десятиліття такі проблеми, як зміна клімату і посилення торгового протекціонізму, можуть призвести до соціальних хвилювань і нестабільності на фінансових ринках. Відтак нестабільність вплине не тільки на бізнес, а й на населення.


08151037_08150847_c10a67d5af93fa8b80fa3dcdb722f7ac_
Велика депресія в США

Нагадаємо, у МВФ назвали умови затвердження програми для України.

Як повідомлялося, МВФ висловив підтримку Гончаруку і Нацбанку.

Новини по темі

Російська пропаганда переконує, що активісти самі спровокували розстріли на Майдані у 2014 році.

Варто подякувати всім Героям - тим, хто пішов під кулі, і тим, хто відкрив вогонь у відповідь по злочинцях у формі

Сьогодні у семи районах Києва відбудуться ярмарки (адреси).

На ярмарках киянам пропонується сільськогосподарська продукція

Сальму Хайек обвинили в злоупотреблении ботоксом

Подписчик посчитал, что звезда переборщила с «уколами красоты»

1

Колишня депутатка стверджує, що Офіс генпрокурора намагається витягнути із молдовської в'язниці «афериста світового рівня».

Рябошапці передали кошти з молдовської тюрми – заявила Чорновол

Кличко обіцяє метро на Троєщину за 4-5 років

Відкрити автосполучення між лівим і правим берегами столиці новим мостом планують до кінця цього року

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie