Олена Кравець емоційно розповіла, як важко їй даються постановки на "Танцях з зірками".

Зірка поділилася ексклюзивними подробицями підготовки до ефіру.

Українська акторка студії "Квартал 95", а наразі ще й учасниця проекту "Танці з зірками" Олена Кравець, весільні світлини якої днями потрапили до Мережі, наразі випустила власний влог, в якому поділилася з шанувальниками своїми вреженнями та переживаннями від участі в шоу.

Більше про: Танці з зірками

У 11-хвилинному відео артистка під час поїздки автомобілем розповідає, чим насправді для неї є танці, що змушує її нервувати, боятися, але все одно чекати на чергові виснажливі тренування у репетиційнії залі.

Перше, про що повідомила Кравець, було те, що їй дуже важко даються складні елементи танців, оскільки в неї перед початком проєкту майже не було підготовки. Тому тільки після третього ефіру, в якому її розкритикувала Катерина Кухар, вона вирішила не стрибати вище голови.

"Після тетього ефіру я зробила висновок, що не треба стрибати вище голови, допоки ти не навчився стійко стояти на ногах. Ми брали доволі складні танці - фоксторот, модерн, сальсу. А це важко для людини, яка ніколи особливо не танцювала. Ми трохи переоцінили свої можливості. Цього разу такого не буде", - зізналася зірка та зауважила, що наступним танцем буде такий, де не буде складних елементів.

Також у своїй розповіді Олена заявила, що їй дуже пощастило з парнером, у якого вона багато чого навчилась.

Олена Кравець
instagram.com/tanci1plus1

"Реально, мені з ним пощастило. По-перше, він мене багато чого навчає, як партнер в танці. По-друге, він навчає мене фокусуватися на тому, що я роблю, бути самостійно і найголовніше – довіряти", - повідомила Кравець, зуваживши, що вона до такого тільки звикає.

Вона зазначила, що Макс Леонов перш ніж сказати, що вона робить не так, завжди її хвалить.

Олена Кравець
instagram.com/lennykravets

Цікаво, що у своєму влогу Олена приголомшила і неочікуваним зізнанням. Вона повідомила, що через активні навантаження вона почала набагато більше їсти.

"Ви просто не знаєте, хлопці, як я їм. Мені здається, що я зараз з’їдаю таку порцію, як мій тато, коли він був саме в розквіті сил, а він в мене міцний чоловік. Думаю, що ми з вами втрьох наїлися б, а це я з’їдаю одна, тому що, блін, такий жор. Ви розумієте, просто жереш, жереш і нічого – жодних дієт і все одно худнеш", - емоційно поділилася зірка.

Зауважимо, що вже цієї неділі, у прямому ефірі Олена Кравець та Макс Леонов станцюють пронизливе танго під пісню Алли Пугачової "Также как все", за допомогою якого зірка передасть всю складність роботи в чоловічому колективі студії "Квартал 95".

Нагадаємо, підтримати своїх фаворитів і провести їх в наступний ефір можна, відправивши смс, а також за допомогою мобільного додатку "1plus1 video", в якому один голос дорівнює 8 смс повідомленням.

Новини по темі

Новини у Гламурі за тиждень: арешт Джейн Фонди та одкровення Катерини Кухар.

1

Також цього тижня Дженніфер Еністон встановила рекорд Гіннеса.

Після невдалого перельоту принц Вільям та Кейт повернулися до столиці Пакістану.

Офіційний тур герцогів Кембриджських добігає кінця.

VERA KEKELIA розповіла, як їй працюється з Оленою Кравець.

Також співачка поділилася, за кого вболіває на "Танцях з зірками".

Настя Каменських розповіла, як змінилося її життя з Потапом після весілля.

Співачка також поділилася своїм секретом молодості.

Катерина Кухар "стане" Мавкою у мультфільмі.

Прима-балерина подарує персонажу свої пластику та грацію.