Блок експрезидента Вірменії не визнає результати виборів.

Блок "Вірменія", очолюваний другим президентом Вірменії Робертом Кочаряном, вважає спірними опубліковані результати дострокових парламентських виборів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Радио Азатутюн".

Опубліковані результати досить спірні і не викликають довіри, йдеться в заяві блоку.

"Вони вступають в різке протиріччя з різними проявами суспільного життя, свідками яких ми стали за останні 8 місяців, з результатами опитувань громадської думки, в тому числі міжнародних, і нарешті зі здоровим глуздом, - заявив блок.

"Багатолюдні мітинги опозиційних сил в ході передвиборної агітації та нечисленні заходи влади, криза довіри в країні вказували на наявність зовсім інших суспільних настроїв. Серйозна основа недовіри - це сотні сигналів, що надходили з різних виборчих дільниць в день виборів, що свідчить про систематичну, заздалегідь сплановану фальсифікацію результатів виборів" - йдеться у заяві.

З огляду на вищевикладене, блок "Вірменія" вимагає "негайно провести глибоке і обґрунтоване вивчення зафіксованих і передбачуваних порушень".

До тих пір, поки не будуть повністю роз'яснені всі проблемні питання і не розвіяні сумніви, блок не визнає результати виборів, - йдеться в заяві.

Згідно з опублікованими Центральною виборчою комісією попередніми результатами дострокових парламентських виборів, з 53,92% голосів перемогла партія чинного прем'єр-міністра Нікола Пашиняна "Цивільний договір", блок "Вірменія" на другому місці з 21,04%, на третьому місці з 5,23% голосів блок "Честь маю", в який входять Республіканська партія і партія Артура Ванецяна "Вітчизна".

Читайте також Друга єреванська революція: як Росія програла у Вірменії.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1