Меморандум з інвесторами «зеленої» енергетики майже готовий до підписання – Шмигаль.

У переговорах беруть участь майже 90% учасників ринку.

Уряд і інвестори в поновлювані джерела енергії погодили майже всі умови меморандуму про врегулювання проблемних питань у сфері так званої "зеленої" енергетики. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю "Інтерфаксу-Україна".

"Меморандум готовий. Є розрахунки всіх можливих сценаріїв. Ми погодили майже всі, за винятком однієї деталі, щодо якої ще дискутуємо. І будемо виходити на фініш", – сказав Шмигаль.

При цьому він не став уточнювати суть спірного питання, допустивши, що знадобиться ще певний час для його відпрацювання, але висловив упевненість, що в результаті документ буде підписаний.

"Не факт, що він (фініш – ред.) буде швидким, але ми знаємо і бачимо, чого хочемо. Представники "зеленої" енергетики теж знають, на що вони готові погодитися, тому компроміс буде знайдений", – зазначив глава уряду.

За його словами, уряду і представникам галузі вже тривалий час доводиться вирішувати складне питання щодо перегляду умов підтримки відновлювальної енергетики.

"Складне питання, яке пройшло шість місяців медіації, майже місяць наших переговорів з основними гравцями, які становлять до 90% цього ринку", – підкреслив він.

Читайте також: Міненерго буде розділене на два міністерства – Шмигаль

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна в умовах енергетичної кризи не може собі дозволити мати найдорожчу "зелену" енергію у Європі.

Детальніше про те, як Україні при наявності надлишкових потужностей для виробництва дешевої електроенергії залишитися і без електрики, і... без грошей читайте у статті Сергія Следзя "Негативогенератор" на сайті ZN.UA.

Новини по темі

Разумков виступив проти повернення чиновникам докарантинних зарплат.

На думку спікера, навіть з обмеженням в 47 тисяч зарплати дозволяють чиновникам нормально існувати.

1

Збереження незалежності НБУ відповідає інтересам України. голови МВФ Георгієвої після розмови із Зеленським.

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва у розмові з президентом України Володимиром Зеленським закликав зберегти незалежність НБУ.

1

Неприпустимість тиску на НБУ і розумна монетарна політика: Голова МВФ розкрила подробиці розмови із Зеленським.

На Банковій повідомили тільки те, що Зеленський говорив Георгієвій.

1

Роман Доник: Молодые специалисты Национального Банка Украины, обращаются к Зеленскому.

Молодые специалисты Национального Банка Украины, обращаются к Зеленскому. Вот за этих ребят сейчас воюют на востоке. За них и за их детей. Потому что вот это будущее...

2 1

Зеленський запевнив голову МВФ у важливості для України співпраці з Фондом.

Президент обговорив із Крісталіною Георгієвою ситуацію, що склалася в Національному банку після звільнення Якова Смолія.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie