Ібрагімович перехворів коронавірусом і приніс Мілану перемогу в Дербі над Інтером.

УНІАН

Читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

Златан тріумфально повернувся на поле / фото REUTERS

У четвертому турі чемпіонату Італії відбулося дербі, в якому зустрічалися "Інтер" і "Мілан".

"Россонері" святкували перемогу з рахунком 2:1.

Героєм матчу став форвард "Мілана" Златан Ібрагімович. Швед проводив першу гру після того, як перехворів на коронавірус. На 13-й хвилині бомбардир вивів "россонері" вперед, заробивши пенальті. Перший удар Ібрагімовича відбив воротар, але потім нападник зіграв на добиванні.

Через три хвилини Златан відгукнувся на подачу партнера і завдав удару в дотик - 2:0.

"Інтер" на 29-й хвилині скоротив відставання і встановив остаточний рахунок зусиллями Ромелу Лукаку.

Це вже четверта перемога "Мілана" в новому сезоні - команда лідирує в турнірній таблиці Серії А."Інтер" (7 очок) йде шостим.

"Інтер" - "Мілан" - 1:2

Голи: Лукаку, 29 - Ібрагімович, 13, 16

"Інтер": Ханданович, Д'Амброзіо, Де Врей, Коларов, Хакімі, Барелла, Брозович (Еріксен, 68), Перішіч, Відаль (Санчес, 84), Лукаку, Мартінес

"Мілан": Доннарумма, Калабрія, К'єр, Романьолі, Ернандес, Кессьє (Тоналлі, 87), Беннасер, Салемакерс (Кастільехо, 62), Чалханоглу, Леау (Круніч, 62), Ібрагімович

Попередження: Брозович, Відаль, Хакімі - К'єр, Кессьє

Відеоогляд матчу доступний на офіційному YouTube-каналі Серії А.

Вас також можуть зацікавити інші новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Данило Слесь

Новини по темі

Перенесе операцію: новачок Динамо отримав травму і не дебютує за команду до наступного року.

Захисник Володимир Костевич відправиться на операцію до Німеччини.

1

«Манчестер Юнайтед» не зумів упоратися з «Челсі»

6-й тур Англійської Прем'єр-ліги відкрився матчем "Астон Вілла" - "Лідс" (0:3). У суботу "Манчестер Сіті" на виїзді зіграв внічию з "Вест Гемом" (1:1), "Манчестер Юнайтед" поділив очки з "Челсі" (0:0), "Ліверпуль" переміг "Шеффілд Юнайтед" (2:1) ....

2

Тренер ФК «Львів» подав у відставку

Георгій Цецадзе залишає пост без перемог на чолі клубу.

1

Зоря - Рух: відео трансляція матчу УПЛ

Луганчани зустрінуться з одним з аутсайдерів чемпіонату.

2

Захисник «Динамо» вибув на тривалий термін через травму.

Володимир Костевич не допоможе команді в найближчі місяці.

2

«Аякс» переміг суперника в чемпіонаті Нідерландів з рахунком 13:0.

Клуб з Амстердама встановив рекорд чемпіонату.

2

Хабіб раптово завершив кар'єру: спортивні підсумки 24 жовтня.

OBOZREVATEL представляє головні спортивні новини суботи

1 1

«Ференцварош» розім'явся на «Уйпешті» перед матчем із «Динамо» .

У поєдинку 8-го туру чемпіонату Угорщини "Ференцварош", який очолює український фахівець Сергій Ребров, обіграв "Уйпешт" з рахунком 2:0. Повідомляє sport.ua На 39-й хвилині Нгуєн відкрив рахунок в матчі, а в середині другої половини зустрічі Сомал...

2

Ліга пихатих? Навіщо їм принизливі побиття 20-річками з чужого бідного світу.

Нова супер-пупер-ліга, що готується до зачаття, це, безумовно, турнір не наш. І навіть, мабуть, не португальців з бельгійцями, австрійцями, ще одних навіть не називаю. "Першій п'ятірці" набридло виділяти місця "іншій Європі" навіть в резервації