Суто військового вирішення питання на Донбасі я не бачу і Генштаб ЗСУ також.

Про це заявив на зустрічі з журналістами головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак , повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на НВ.

"Хочу, аби всі розуміли: суто військового вирішення питання на Донбасі я не бачу і Генштаб ЗСУ також", — заявив генерал-полковник.

За його словами, військове розв’язання неможливе одразу з трьох причин. По-перше, Україна порушить міжнародне гуманітарне право у частині воєнних дій на території густозаселених районів.

"Ви знаєте, що таке Донбас. Коли один населений пункт одразу переходить у інший. Якщо почати там активні бойові дії, то одразу буде багато жертв серед цивільного населення. Жодна цивілізована країна нас не підтримає", — пояснив він. Крім того, за словами Хомчака, не можна буде застосовувати артилерію, бо ЗСУ всюди підійшли впритул до населених пунктів.

По-друге, серйозні жертви серед військових.

По-третє, Росія візьме кількістю.

"Вона має на сьогодні більше ресурсів. Тому ми зможемо взяти, те що захопимо раптово, нанести удари і утримати цю територію, але для цього потрібно щоб склалися умови", — пояснив главком ЗСУ.

Хомчак також підкреслив, що не всюди населення підтримує українських військових, тому на ЗСУ чекають "постріли у спину", а всі військові пересування по Донецькій і Луганській областях "зливатимуться" на "ту сторону". "Танк не встигає завестися, як інформація вже пішла", — підкреслив він. На його думку, тому треба ретельно прораховувати такі речі.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

У випуску програми "Pro новини" за 25 січня – в Україні 25 січня закінчився жорсткий карантин, натомість знову почав діяти адаптивний. Головна різниця – тепер обмеження зможуть запроваджувати для кожного регіону та області окремо. Читати на сайті:

2

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

Відновлення парламентського сезону, завершення суворого локдауну, і День народження Володимира Зеленського. Президенту України виповнилося 43. Його вітали і його найближчі соратники, і опоненти. Активісти принесли на Банкову рояль, а в Офісі прези...

2 7

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Уже почти семь лет Москва живет в посткримський реальности. Ее стадии могут называться по-разному, но точка отсчета одна и та же – февраль 2014-го и триколоры над зданиями крымских органов власти Читати на сайті:

1

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Последние 10 лет Алексей Навальный боролся за то, чтобы возглавить российскую оппозицию. В 2021 году ему это удалось. Читати на сайті:

1 10

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як  «прославилася»  викладачка університету Драгоманова.

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як «прославилася» викладачка університету Драгоманова.

Викладач філософії, культурології столичного ВИШу переконана, що Україна - в полоні неонацизму, є американською колонією, в якій триває громадянська війна. Навколо одного з головних педагогічних університетів країни новий скандал. Професорка Євген...

1 2

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

4 5