Непросто в наші часи хлопчикам-мрійникам

Існує окремий підвид хлопчиків – хлопці-мрійники.

Зазвичай це хлопці, які народжуються у сім’ях дуже мужніх людей. Таких дуже-дуже тестостеронових. Офіцерів там чи спортсменів. А самі вони такими не є – хтозна, може в маму пішли, чи в тітку Глафедру. Ну це не гріх, просто характер та гормони інші. Замало “очок персонажу” в силу та витривалісь випало, забагато в харизму.

І от все життя у цих хлопчиків перед очима якийсь взірець мужності – батько, чи старший брат, чи ще хтось, на якого хочеться рівнятися, але не дотягуєш об’єктивно, та й душа не зовсім туди лежить.

В якусь мить до хлопчиків доходить, що не обов’язково бути. Можна здаватися. Fake it till you make it. І замість бойового мистецтва краще опановувати акторське.

В кожного із нас є такі знайомі. Які на кожній зустрічі так немовби ненароком розкажуть, як вони по дорозі сюди розкидали сімох гопників. Або як вони в дуже юному віці встигли повоювати в якомусь екзотичному конфлікті. Або які в них були спортивні здобутки, поки коліно не пошкодили. Або як вони когось епічно врятували.

Це працює, бо є хлопці, які на це ведуться, і дівки, що від цього текуть – і це не залежить навіть від інтелекту, а, скоріше, від характеру. З роками такі хлопці перетворюються на видатних “сторітеллерів” – хоча їм завжди муляє синдром самозванця.

Проблеми виникають хіба тоді, коли їхні розмови потрапляють не на ту публіку. Або не в той контекст. Коли в компанії знаходиться людина, що скаже “так як ти міг там воювати, там же конфлікт завершився, коли тобі було хіба шість”. Або “а коли ти розкидав гопників, я ж за тобою йшов”. Або “ти як служив, якщо тобі війна – курорт”.

Особливо важко в наш час, коли ти раз щось сказав, воно на відео потрапило, а його через чотири роки дістали, коли ти вже в іншому образі. І купа людей з різним досвідом навколо, і твої слова на їхній досвід аж ніяк не налазять.

Непросто в наші часи хлопцям-мрійникам.
Але це лише означає, що вони дужче старатимуться.

Post Views: 1

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі
У 2021 році Італія пожертвує іншим країнам 45 млн доз COVID-вакцин. Драгі.

У 2021 році Італія пожертвує іншим країнам 45 млн доз COVID-вакцин. Драгі.

Італія має намір до кінця нинішнього року пожертвувати іншим країнам 45 млн доз вакцин проти коронавірусу COVID-19, що втричі більше, ніж планувалося спочатку, цитують західні ЗМІ прем'єр-міністра Італії Маріо Драгі.

Цензор.НЕТ

Виступ Зеленського на Генасамблеї ООН (українською мовою).

Виступ Зеленського на Генасамблеї ООН (українською мовою).

Володимир Зеленський 20 вересня прибув до США для участі в 76-й сесії Генасамблеї ООН. Там він виступив із промовою. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Одразу дві унікальні трансплантації: у Львові лікарі пересадили серце і легені.

Одразу дві унікальні трансплантації: у Львові лікарі пересадили серце і легені.

Життя п"ятьом людям - урятував один донор. Одразу дві унікальні трансплантації за ніч - провели медики у Львові. Там 13-річна дитина отримала нове серце, а чоловік - легені. Таких операцій в Україні ще не проводили. До того ж, від того самого доно...

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Телеканал Рада. Прямий ефір

Войска США на границе с Украиной / ЕС разрывает отношения с США / Госдума РФ – нелегитимна - WTF.

Войска США на границе с Украиной / ЕС разрывает отношения с США / Госдума РФ – нелегитимна - WTF.

В новом выпуске WTF от @Печий News – Больше американских войск на границах Украины и усиление украинской противовоздушной обороны – Конгресс США утвердил новые поправки к оборонному бюджету. ЕС угрожает разорвать отношения с США из-за нового военн...

Руслан Рябошапка:  «В серіалі Слуга Народу це є»  або хто оточує Зеленського - інтерв'ю.

Руслан Рябошапка: «В серіалі Слуга Народу це є» або хто оточує Зеленського - інтерв'ю.

Росія вже відреагувала на натяки про можливу причетність її спецслужб до цього замаху. Речник Путіна Пєсков сказав, цитую: "Це, звичайно, не має нічого спільного з реальним станом справ, це скоріше ознаки такого надміру екзальтованого емоційного с...

Пересісти з авто на велосипед: які альтернативи пропонують водіям у Всесвітній день без автомобіля.

Пересісти з авто на велосипед: які альтернативи пропонують водіям у Всесвітній день без автомобіля.

Проміняти кермо автівки на велосипед, громадський транспорт чи пішу ходу пропонують водіям у Всесвітній день без автомобіля. Його відзначають щороку 22 вересня. Мета - привернути увагу до проблем забруднення атмосфери та навколишнього середовища т...