Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Завод у Харкові зможе розливати понад 10 тис. доз COVID-вакцини на годину та понад 30 млн доз в рік.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Ми повинні бути готові і до наступних можливих хвиль COVID-19, і до будь-яких інших інфекційних хвороб.

І незалежними від інших країн ми зможемо стати завдяки сучасному виробництву лікарських засобів, у тому числі імунобіологічних препаратів, вітчизняні потужності маємо", - написав він.

Ляшко зазначив, що "Лекхім" на рік віробляє понад 950 млн готової продукції: таблетовані форми, супозисторії та ін'єкційні препарати. Виробництво автоматизоване та роботизоване, переконався на власні очі. Людський фактор зведено до мінімуму.

Також він додав, що з керівництвом підприємства обговорили запуск лінії виробництва вакцин за 3-ма позиціями, які важливі для держави - антиковідна вакцина, вакцина проти грипу та поліомієліту.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Виробництво вакцин від COVID-19 в Україні можуть запустити вже наступного року, - імунолог Волянський

"Постановою Кабміну ми вже дозволили фармвиробникам імпортувати обладнання для виробництва вакцин та інших препаратів, необхідних для профілактики COVID-19 з державними пільгами та звільненням цього обладнання від оподаткування. Так ми зможемо налагодити власне виробництво і вакцин, і розширити виробництво інших, наприклад антибактеріальних, препаратів, які необхідні пацієнтам.

Потужності Лекхіму дозволятимуть розливати понад 10 тисяч доз вакцини за годину та понад 30 млн доз в рік" , - зазначив голова МОЗ.

Водночас, за словами Ляшко, опрацьовується як власне виробництво української вакцини (працюють з нашими науковими інституціями над новим способом інактивації вірусу), так і по технології in bulk (розлив та фасування готового продукту). Запуск вже у 2022 році.

"Від фармвиробника чіткі пропозиції, строки та обсяги, від держави - довгострокове замовлення на готовий продукт", - резюмував Ляшко.

Фото: фейсбук/Ляшко
Новини по темі
Зеленський хоче, щоб політики і чиновники декларували подвійне громадянство: за приховування - кримінальна відповідальність.

Зеленський хоче, щоб політики і чиновники декларували подвійне громадянство: за приховування - кримінальна відповідальність.

Президент України Володимир Зеленський подав на розгляд до Верховної Ради низку законопроєктів, спрямованих на протидію загрозам національній безпеці у сфері громадянства.

Цензор.НЕТ

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Зеленський призначив 28 суддів на посади - На цю хвилину.

Зеленський призначив 28 суддів на посади - На цю хвилину.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: