Shell задумалась над продажем свого найбільшого нафтового родовища в США.

Нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell переглядає свої активи в найбільшому нафтовому родовищі в США, і, за даними Bloomberg, можливий продаж може принести до $10 млрд.

Потенційний продаж може включати всі 260 000 акрів Shell в Пермському басейні.

Нафтогазовий гігант знаходиться під тиском, щоб прискорити скорочення викидів вуглецю після того, як минулого місяця суд першої інстанції Гааги визнав, що Royal Dutch Shell несе часткову відповідальність за зміну клімату, і зобов'язав її скоротити обсяг шкідливих викидів на 45% до 2030 року, відштовхуючись від рівня 2019 року.

Наказ про швидше і радикальніше скорочення викидів, ймовірно, матиме далекосяжні наслідки для сектора, пише агентство.

Як відомо, позов проти Shell подали у квітні 2019 року сім груп активістів, в тому числі «Друзі Землі» (Friends of the Earth) та Greenpeace, від імені 17 200 громадян Нідерландів. Активісти обвинуватили Shell у тому, що бізнес-модель компанії «ставить під загрозу права і життя людини», створюючи загрозу цілям, викладеним в Паризькій угоді.

Роджер Кокс, адвокат екологічних активістів, які беруть участь в цій справі, заявив, що це рішення стало «поворотним моментом в історії» і може мати серйозні наслідки для інших великих забруднювачів.

Shell заявила, що не чекатиме результату апеляції і підкориться рішенню суду Гааги про прискорене зниження викидів. Однак головний виконавчий директор компанії Бен ван Берден наголосив, що того, чого чекають від цього рішення екоактивісти, воно все одно не дасть.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Медикам Харківщини не виплачують зарплати. Депутати від  «ЄС»  завітали в МОЗ: що з того вийшло

Медикам Харківщини не виплачують зарплати. Депутати від «ЄС» завітали в МОЗ: що з того вийшло

Упродовж тижня медикам Валківської лікарні, що на Харківщині, виплатять заборгованість. Посприяти цьому пообіцяли у Мінохорони здоров’я. Три місяці персонал районної лікарні не отримував ані зарплат, ані надбавок за лікування хворих на коронавірус...

1 21

Звільнення Хомчака пов'язане з тим, що Тарана призначав Єрмак, – Бутусов.

Звільнення Хомчака пов'язане з тим, що Тарана призначав Єрмак, – Бутусов.

Володимир Зеленський ухвалив рішення звільнити головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака. На такі дії президента міг вплинути керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Читати на сайті:

1 157

Колечко

Колечко

Казаський сценарій: Лукашенко змінює конституцію Білорусі та послаблює роль президента.

Казаський сценарій: Лукашенко змінює конституцію Білорусі та послаблює роль президента.

Соратники самопроголошеного президента Олександра Лукашенка оприлюднили проєкт змін до конституції Білорусі. Нововведення дивують послабленням ролі президента і передачею частини його повноважень іншим гілкам влади. Читати на сайті:

1

Прокляття прапороносців подолано, допінг, перемога Ганни Лисенко.

Прокляття прапороносців подолано, допінг, перемога Ганни Лисенко.

Маємо ще одну бронзову медаль у скарбничці України. А також Олімпійського рекордсмена. Розлогіше про здобутки української збірної на Олімпійських іграх - у розповіді Леоніда Веселкова. Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансл...

1 1

Вибух на хімічному заводі в Німеччині: одна людина загинула.

Вибух на хімічному заводі в Німеччині: одна людина загинула.

Вибух на хімічному заводі в Німеччині. Щонайменше одна людина загинула та 16 постраждали. Четверо - зникли безвісти. Трагедія сталася в німецькому місті Леверкузен. Про імовірні причини вибуху та їх наслідки розповість Мирослава Танська. Підпишіть...

1 50