Більшість українців вважають, що виконувати Зеленському обіцянки заважає непрофесійність уряду – опитування (видео) (фото).

Громадяни також розповіли, як вони ставляться до дій Зеленського під час першого року президентства.

Дії Володимира Зеленського за перший рік його президентства позитивно оцінюють 51% громадян, йдеться у результатах опитування, проведеного "Нью Імідж Маркетинг Груп" на базі додатку Lemur. Серед таких респондентів 9% вказали, що повністю позитивно оцінюють дії Зеленського, що 42% - скоріше позитивно.

Протилежної думки притримуються 49% опитаних. При цьому 30% скоріше негативно оцінили дії президента, а 19% - цілком негативно.

У тому, що за цей час Зеленський виконав лише окремі передвиборчі обіцянки, впевнені 61% українців. Ще 30% зазначили, що президент не виконав жодної із обіцянок. Думки про те, що голова держави виконав більшість обіцянок, притримуються лише 9% громадян.

Так, 63% опитаних вважають, що виконувати Зеленському обіцянки заважає непрофесійність членів уряду та інших представників команди президента. Ще 62% причиною цьому назвали залежність від внутрішнього управління, зокрема, вплив з боку українських олігархів та "старих" політиків). На думку 51% українців, президент не може виконати власних обіцянок через недостатність політичного та управлінського досвіду в нього. Відсутність реальної боротьби з корупцією вважають причиною 38% опитаних, а залежність від зовнішнього управління з боку ЄС та США - 26% респондентів.

Читайте також: Регіональні експерти та журналісти оцінили діяльність Зеленського у перший рік президентства

Дослідження провели в період з 22 до 24 травня за допомогою онлайн-опитування за інтерактивною структурованою анкетою, посилання на яку відправляли потенційним респондентам з бази даних. В опитуванні взяв участь 1 201 житель України, старший 18 років. Загальна репрезентативна похибка для вибіркової сукупності: 3,8% з ймовірністю 0,95.

Новини по темі

Завтра Рада буде звільняти Ситника

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання 14 липня.Засідання розпочнеться о 14:00. Його ініціаторами стали 150 народних депутатів, повідомляє пресслужба парламенту.На порядку денному засідан...

До останнього думав, що оформлять заднім числом договір оренди. Ткач, який виявив переїзд Зеленського в державну резиденцію.

Журналіст Михайло Ткач, який виявив переїзд Володимира Зеленського в державну резиденцію в Конча-Заспі, вважає це відмовою від задекларованих раніше принципів.

1

Министр обороны Таран проваливает поставки боеприпасов в Вооруженные силы – Бутусов.

Сейчас июль, но до сих пор не заключен ни один контракт на поставку основных видов боеприпасов.

1

Голова ДПС Любченко підтвердив, що на скручуваннях ПДВ крадуть 40 мільярдів на рік: «Уманський мав рацію» .

Колишній міністр фінансів Ігор Уманський заявляв, що в Україні діє масштабна система скруток ПДВ. Нинішній голова Державної податкової служби Олексій Любченко підтверджує цю інформацію.

2 1

«Слуги» хочуть довести російськомовному електорату, що вони крутіші за ОПЗЖ – Уколов про тиск на українську мову (Відео).

Законопроєктом Бужанського навіть діти з російськомовних шкіл будуть дискримінованими, зазначив політконсультант

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie