IKEA відмовилась будувати завод у Львівській області.

Шведська компанія ІКЕA не планує відкривати деревообробний завод у Львівській області найближчим часом. У 2017 році з такою пропозицією до ІКЕA звернулась Львівська ОДА.

За словами глави управління інвестиційної політики Львівської ОДА Романа Матиса, український бізнес поки не готовий стати партнером для компаній світового рівня.

«Не відбудеться цього. Я не кажу, що це неможливо в принципі. IKEA буде, але не сьогодні. У неї інші завдання. Компанії світового рівня мають вимоги: якість робочого місця, ставлення до працівників. Багато українських компаній навіть не задумувались над тим, що у них запитають, чи їхні працівники добре їдять, чи робочий графік – 8 годин. Якщо нема відповідності вимогам, IKEA каже: ти не можеш бути нашим партнером», – пояснив чиновник виданнюTvoemisto.tv.

Нагадаємо, IKEA готується до відкриття у Києві наприкінці 2019 року та підшукує персонал. Компанія замість одного магазину середньої площі, відкриє у Києві 4 невеликих магазини, площею по 500 кв. м. кожен.

IKEA планувала відкрити перший в Україні великий магазин у форматі City Store – тобто в центрі міста та невеликої площі близько 4800 кв.м. Він мав з’явитися у ТРЦ Ocean Mall на Либідській. Другий магазин у Києві ритейлер хотів відкрити у ТРЦ Lesnaya Mall, що споруджується поблизу станції метро «Лісова».

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Фото: mercorproof.ru

Новини по темі

Кадри вирішують. Усе

Сотні тисяч працівників повернулися з-за кордону. Ще стільки закінчують вузи і технікуми. Армія дипломованих безробітних з досвідом і без нього. Куди їм іти? Хто їх чекає?

1

Стисло і зрозуміло: $ 7 млрд допомоги Україні, НБУ може знову знизити облікову ставку.

Понеділок, 1 червня. Щоденний моніторинг головних новин про бізнес та економіку в Україні

1

Шмигаль уточнив обсяги траншів від МВФ: $3,5 млрд до кінця року.

До кінця року Україна отримає від Міжнародного валютного фонду два транші загальним обсягом в $3,5 млрд.

2

Всі говорять про PayPal в Україні. А які перспективи у Stripe?

Stripe це, ймовірно, найпопулярніша з усіх альтернатив PayPal. Інтеграція з інноваційною платформою, яка постійно вдосконалюється і запускає нові функції щотижня ─ приваблива перспектива. Однак чи підійде ця перспектива мерчантам і чи впишеться в ...

1

Всі очікували побачити лева, а вийшов котик. Голова ОТП Банку Україна про землю, доступні кредити, Ощадбанк, емісію та незалежність НБУ

Голова правління ОТП Банку Україна Тамаш Хак-Ковач в інтерв'ю НВ Бізнес розповів, як заробляють банки під час коронакризи, про друкарський верстат, курс, і ймовірні угоди

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie