Доходи від легалізації грального бізнесу та видобутку бурштину витратять на соціальну сферу.

Якщо Верховна Рада прийме законопроекти про легалізацію грального бізнесу і видобутку бурштину до другого читання проекту закону про державний бюджет на 2020 рік, то це дасть додатковий ресурс на освіту, охорону здоров’я та інші важливі сфери.

Про це під час представлення законопроекту держбюджету-2020 сьогодні в парламенті заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Читайте також: Рада прийняла до розгляду проект держбюджету-2020

«Кілька законопроектів, які ми будемо подавати до Верховної Ради, і які президент визначив як пріоритетні, про легалізацію грального бізнесу, про легалізацію видобутку бурштину. Якщо вони будуть обговорені та підтримані до другого читання – це буде додатковим ресурсом до того, що зазначено в бюджеті. Можна буде розподілити на охорону здоров’я, освіту та інші соціальні сфери», – зазначила вона.

Як відомо, президент України Володимир Зеленський доручив уряду підготувати і внести в парламент до 1 жовтня законопроекти про легалізацію грального бізнесу і видобутку бурштину та прийняти їх до 1 грудня поточного року.

Новини по темі

Мін'юст вже витратив 24 мільйони доларів на адвокатів у справах Коломойського.

З 2015 року Міністерство юстиції витратило на юридичні послуги проти групи Приват 23,14 мільйонів доларів, послуги деяких залучених британських адвокатів сягають понад 1000 доларів за годину.

1

Кабмін вніс зміни до переліку стратегічних підприємств.

Уряд оптимізував перелік об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

2

Мінінфраструктури планує продовжити співпрацю з Hyundai.

Міністерство інфраструктури зацікавлене у співпраці з компанією Hyundai Rotem з розвитку та модернізації рухомого складу "Укрзалізниці"

2

У Раді назвали строки ухвалення закону про гральний бізнес.

Законопроект про гральний бізнес Верховна рада прийме в першому читанні до Нового року.

1

Укрзалізницю визнали стратегічно-важливим підприємством — Мінекономіки.

Кабінет міністрів України оновив перелік державних підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, додавши до нього Укрзалізницю та ще 3 держкомпанії.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie