БПП назвав прізвище кандидата, якого відкликаю зі списку на пост члена ЦВК

Дзеркало Тижня 1
БПП назвав прізвище кандидата, якого відкликаю зі списку на пост члена ЦВК

Голови фракцій відправилися на нараду.

Фракція "Блок Петра Порошенко" у Верховній Раді пропонує не голосувати за призначення членом Центральної виборчої комісії доцента кафедри конституційного і адміністративного права Київського національного університету ім.Т.Шевченко Ольги Лотюк. Про це заявив голова фракції "Блок Петра Порошенко" Артур Герасимов з трибуни Верховної Ради у четвер.

"У цьому залі ми будемо виключати з цього списку Лотюк Ольгу Степанівну", - сказав Герасимов.

У свою чергу, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак висловився на підтримку такої пропозиції. Разом з тим він закликав включити до порядку денного і прийняти в першому читанні законопроекти щодо реєстрації автомобілів на єврономерах.

Засідання парламенту має завершитися в четвер о 18:15, однак в 17:45 спікер Андрій Парубій оголосив перерву і пішов на нараду з головами фракцій.

Читайте також: Опоблок запропонував дві кандидатури до ЦВК за квотним принципом

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада не змогла приступити до питання про призначення членів Центральної виборчої комісії (ЦВК) замість тих, строк повноважень яких закінчився. Спікер парламенту Андрій Парубій поставив на рейтингове голосування питання про звільнення членів ЦВК, проте проект постанови підтримали лише 189 народних депутатів. Відмовилися голосувати депутати з фракції "Народного фронту".

Депутати з фракції "Блок Петра Порошенко" покинули сесійний зал Верховної Ради у зв'язку з відмовою парламенту почати розгляд питання оновлення складу Центральної виборчої комісії.

Пізніше у Верховній Раді запропонували ідею збільшити кількість членів Центральної виборчої комісії, що дозволить збільшити кількість вакантних посад в ній і призначити всіх 14 кандидатів, внесених президентом.

Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram