Резолюція ПАРЄ - важлива підтримка постраждалим від утисків окупантів - Джапарова.

Москві не вдалося приховати факти злочинів

Перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова вважає прийняту ПАРЄ резолюцію по ситуації з кримськими татарами важливим проявом підтримки тим, хто страждає від переслідувань окупаційної влади. Про це Джапарова написала в Facebook.

«Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію по ситуації з кримськими татарами. Це важливий прояв підтримки тим, хто в окупованому Криму продовжує страждати від політичних і релігійно мотивованих переслідувань російської окупаційної влади», - підкреслила вона.

Незважаючи на всі маніпуляції і дезинформаційні кампанії Москві не вдалося приховати факти вбивств, насильницьких зникнень, тортур, постановочних судових процесів, дискримінації представників кримськотатарського народу, знищення його представницьких інститутів і національної ідентичності кримськотатарського народу - здійснення всіх протиправних практик, які створюють атмосферу страху, ворожнечі і беззаконня в Криму.

Перший заступник глави МЗС висловила вдячність доповідачці Торхільдур Сунні Аеварсдоттір за ґрунтовну доповідь, українським парламентаріям - за прекрасну роботу і всім партнерам України - за непохитну підтримку в боротьбі за відновлення територіальної цілісності України і захист прав людини на окупованих територіях.

Читайте також: Денісова: РФ з політичних мотивів переслідує майже 100 кримських татар

Раніше повідомлялося, що Комітет Парламентської асамблеї Європи з питань рівності і недискримінації прийняв більшість поправок в резолюції по кримським татарам від України .

Підготував/ла : Дубенко Вадим

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1