Лікар про колег-супротивників вакцинації в Україні: звільняти під три чорти.

Медичних працівників і викладачів вузів, які виступають проти вакцинації від коронавірусу і відмовляють від щеплень, слід позбавляти ліцензії і звільняти.

Таку заяву в коментарі OBOZREVATEL зробив лікар-епідеміолог, засновник NEGIC, голова ГО " Інфекційний контроль в Україні" Андрій Александрін. "Якщо ти не віриш у вакцинацію – будь ласка, клади диплом на стіл і пішов геть, іди двірником працювати, якщо ти боїшся вакцинуватися", – сказав він.

Медик навів приклад і розповів про "цікавий факт". За його словами, в Національному медуніверситеті імені Богомольця "викладачі масово відмовляються вакцинуватися".

"Це ті люди, які викладають студентам медицину. Якщо вони своїм прикладом відмовляються вакцинуватися, то взагалі під три чорти їх потрібно звільняти. Це ж не діло, що в XXI столітті в суспільстві навіть серед професорсько-викладацького складу досі виникає питання, чи потрібна вакцинація, чи ні", – наголосив він.

Александрін додав, що жорсткі заходи повинні застосовуватися і до медпрацівників, які відмовляються вакцинуватися і відмовляють від щеплення своїх пацієнтів.

"Я б тільки так і вчиняв. Якби дізнавався, що хоча б один медичний працівник когось відмовляє від вакцинопрофілактики, будь ласка – ліквідується ліцензія і до побачення", – заявив лікар.

Александрін зауважив, що такі заходи необхідно вживати, незважаючи на гостру нестачу медперсоналу в умовах боротьби з епідемією коронавірусу.

"Багато хто говорить: у нас і так лікувати нікому. Краще вже нехай нікому, ніж ось так. Чим такі люди, у яких відсутнє поняття доказовості, лікуватимуть в нашій країні будь-кого і тим більше готувати нове покоління медичних працівників".

Коментуючи факти відмови від вакцинації медпрацівників, які перехворіли на коронавірус і у яких є досить високий титр антитіл, Александрін заявив, що це не може бути приводом для відмови від щеплення.

"Я в січні перехворів ковідом, а в березні я зробив собі першу дозу вакцини CoviShield. Титр антитіл перед вакцинацією був 12,5 – досить високий. Але протипоказанням для тих, хто перехворів на ковід, вакцинопрофілактика не є. Якщо є можливість, то потрібно робити ", – повідомив медик.

Він додав, що вакцинація необхідна ще й тому, що на території України циркулюють всі штами COVID -19. "Я не знаю, яким штамом я перехворів. Якщо я перехворів уханьським штамом, після цього я відразу ж можу захворіти тим же британським штамом. Я не готовий хворіти повторно", – сказав він.

Як писав OBOZREVATEL, в Офісі президента запевнили, що в квітні темпи вакцинації в Україні повинні прискоритися. Очікується нова партія вакцин від коронавірусу Pfizer в обсязі 10 мільйонів доз.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі

Лица с признаками политкорректности

Когда я в одном из своих телеэфиров говорил о том, что зарплаты и премии всевозможных кобелевитренок неприличны по сравнению с пособиями инвалидов, присутствовавший один из общенародных правящих слуг меня вежливо поправил — называть инвалидов, ока...

UA.NEWS

Родинний секрет Медведчука – кум Путіна проігнорував флешмоб від ОПЗЖ, Чесна політика.

Родинний секрет Медведчука – кум Путіна проігнорував флешмоб від ОПЗЖ, Чесна політика.

Віктор Медведчук має безліч скелетів у своїй шафі, один з яких – можлива співпраця з органами КДБ. Людина, яка не дарма стала провідником проросійських інтересів в українській політиці, назавжди має її покинути. Підписуйтеся на канал Сергія Лещенк...

Вже сьомий рік війни з Росією, а в Україні досі не працює система територіальної оборони.

Вже сьомий рік війни з Росією, а в Україні досі не працює система територіальної оборони.

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

1

Українці масово повертаються на заробітки. На кордоні з Польщею – довжелезні черги / Подробиці

Українці масово повертаються на заробітки. На кордоні з Польщею – довжелезні черги / Подробиці

Майже дві сотні автомобілів застрягли на українсько-польському кордоні. Тягучки перед пунктами пропуску утворюються вже кілька днів поспіль. Усе через те, що українці масово повертаються на заробітки після свят. Найбільше автомобілів зібралося біл...

130 років без ремонту. Дерев’яний будинок архітектора Городецького руйнується на Черкащині

130 років без ремонту. Дерев’яний будинок архітектора Городецького руйнується на Черкащині

130 років без ремонту. На Черкащині руйнується будинок роботи архітектора Владислава Городецького. Це єдиний дерев’яний дім у доробку всесвітньовідомого митця. Але він досі не має статусу пам’ятки архітектури, деревина почала псуватися, а ще там д...

Серіал  «Чорнобиль».  «Укртелефільм»  і  «Укркінохроніка»  звинувачують HBO в крадіжці контенту

Серіал «Чорнобиль». «Укртелефільм» і «Укркінохроніка» звинувачують HBO в крадіжці контенту

"Укртелефільм" та "Укркінохроніка" хочуть судитися з американською компанією HBO, яка зняла серіал "Чорнобиль". Кінематографісти заявляють про порушення авторських прав. Йдеться про кадри з двох фільмів 1986 та 1993 років, які розповідають про хро...

Уже немає сенсу мене переконувати, що таке 9 травня. ОПЗЖ Лесик.

Уже немає сенсу мене переконувати, що таке 9 травня. ОПЗЖ Лесик.

Емоційна розмова в ефірі «Говорить Великий Львів». Представнику ОПЗЖ Лесику, який заявив, що Росія не є агресором, порадили поїхати до Ростова. З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1 2